Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #13 Aplikacja tygodnia – Veggie, czyli niezbędnik każdego weganina (i nie tylko!)
#13 Aplikacja tygodnia – Veggie, czyli niezbędnik każdego weganina (i nie tylko!)

#13 Aplikacja tygodnia – Veggie, czyli niezbędnik każdego weganina (i nie tylko!)

0

Każdy z nas chce dbać o planetę. Niektórzy przejmują się nią, swoim zdrowiem i zwierzętami na tyle, że porzucają produkty ich pochodzenia i rozpoczynają dietę. Nie ma znaczenia jaka – zarówno wegańska i wegetariańska otrzymuje wsparcie w aplikacji o nazwie Veggie. Przed Wami trzynasty odcinek „aplikacji tygodnia”. Zacznijmy!

Veggie

Jeżeli chcesz kontrolować produkty, które spożywasz – niezależnie od tego czy jesteś na diecie wegetariańskiej, wegańskiej lub jej nie posiadasz – powinieneś zainteresować się aplikacją Veggie, która oferuje wiele cennych informacji dotyczących zdrowia i odżywania się. Jej baza powiększa się każdego dnia – dzięki nam, użytkownikom. Pomimo tego, że sam nie jestem na diecie – korzystam z niej, bo chcę ograniczyć ilość produktów pielęgnacyjnych zawierających niekorzystny skład. Niestety, ale nadszedł najwyższy czas na to, aby zacząć troszczyć się o planetę i nas samych jeszcze bardziej.

Wystawić możemy ocenę, zrecenzować prawidłowość składu lub odpowiedzieć na kluczowe pytania rozwijające aplikację – i nie tylko. Już ponad dwadzieścia tysięcy produktów jest możliwych do zeskanowania dzięki użytkownikom Veggie. To się ceni! Dzięki aplikacji wiem, że powinienem częściej kupować chrupki Pringles niż Lay’s, ponieważ ich skład jest bardziej korzystny dla organizmu. A co równie ważne – jest wegański, dzięki czemu zajadać się nimi mogą miłośnicy zwierząt. Wykresy są proste w odczycie i miłe dla oka. Nie wiem jak Wy, ale ja to kupuję.

Wyżej widzicie pozostałe zakładki Veggie. Są nimi aktualności, skaner, a także profil. Jego założenie daje wiele dobrego – możemy tworzyć listy, recenzować produkty i brać bardziej aktywny udział w rozwoju apki. Przyznam szczerze, że jest to jeden z lepszych i najbardziej przydatnych programów, który nie posiada żadnych dodatkowych płatności. Lubię też opcję podobną do tej na Instagramie czy Messengerze, czyli relacje. Dzięki nim szybko dowiecie się o niezłych zniżkach w danych sklepach i zostaniecie przekierowani do recenzji ukazanych tam produktów. Znajdziecie też aktualności Veggie – twórcy opisują tam nowości i rozwiązują problemy użytkowników. Super!

Co sądzicie o tej aplikacji? Dajcie znać w komentarzach! Dostępna jest za darmo w AppStore. Do zobaczenia w następnym odcinku serii!

#13 Aplikacja tygodnia – Veggie, czyli niezbędnik każdego weganina (i nie tylko!)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/