#1 Aplikacja tygodnia – Goodie, osobisty łowca okazji

#1 Aplikacja tygodnia – Goodie, osobisty łowca okazji

#1 Aplikacja tygodnia – Goodie, osobisty łowca okazji

1
0

Okazji szuka każdy z nas i nikt nimi nie gardzi. Lubimy przecież kupować w niższych cenach, a jeszcze bardziej wychwytywać rzeczy za darmo. Nic w tym dziwnego, jednak wiele rzeczy może nam umknąć. Z pomocą przychodzi Goodie – czyli osobisty łowca okazji.

Promocje nie trwają wiecznie – powinniśmy więc korzystać z nich jak najszybciej. Może być to problemem, gdy nie słuchamy radia lub nie spędzamy godzin w internecie. Pomoże nam w tym Goodie. Uwaga – nie jest to post sponsorowany, to tylko (albo i aż) aplikacja, na którą warto rzucić okiem.

Wygląd aplikacji jest niezwykle przyjemny dla oka – sami możemy dostosować interesujące nas treści, przeglądać gazetki ulubionych sklepów i dodawać karty członkowskie, aby wszystko mieć w jednym miejscu. Goodie oferuje dla nas karty, które nie są dostępne w innych aplikacjach. Ja korzystam z karty Grycan, dzięki czemu zbieram naklejki i wymieniam je na desery lodowe.

Dostępna jest także opcja cashback, czyli nic innego jak zwrot pewnej części kwoty, którą właśnie wydaliśmy. Właściciele przeróżnych sklepów często zwiększają go, aby zachęcić klientów do zakupu. Pieniądze możemy wypłacić, jednak kwota minimalna to 20 złotych.

Promocje możecie dodawać do ulubionych, aby nic Wam nie uciekło – polecam dawać serduszka tym rzeczom, o których możemy zapomnieć. Aplikacja wysyła (za zgodą) powiadomienia, korzysta z lokalizacji – dzięki temu jest w stanie zrobić to gdy stwierdzi, że jesteśmy blisko galerii handlowej. Szkoda byłoby nie skorzystać!

Aplikacja dostępna jest w AppStore oraz Google Play za darmo. Miłego używania! Pamiętajcie, żeby kupować z umiarem.

#1 Aplikacja tygodnia – Goodie, osobisty łowca okazji

(1)

Zalety Wady

Zalety

  • Użyteczność
  • Wygląd aplikacji
  • Łatwość użytkowania

Wady

  • Do lepszego działania wymaga zgody na użycie lokalizacji
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/