Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #10 Aplikacja tygodnia – Blix, zrób zakupy raz, a porządnie!
#10 Aplikacja tygodnia – Blix, zrób zakupy raz, a porządnie!

#10 Aplikacja tygodnia – Blix, zrób zakupy raz, a porządnie!

0

Ten ból zna każdy – mowa tu o… Powrocie do sklepu po drugi lub nawet trzeci raz, bo czegoś zapomnieliśmy. Robimy listy – często jednak wypadają w sklepie lub zapominamy ich z domu. Oto rozwiązanie Waszych problemów. Aplikacja tygodnia, odcinek dziesiąty – zaczynajmy!

Blix – wirtualny asystent zakupowy

Zakupy – w większości je kochamy, ale bywają w tej kwestii wyjątki. Dla niektórych są bowiem męczące i osoby te czekają tylko na moment, aby wyjść ze sklepu. Biorą to, co potrzebują i kierują się do kasy. Wszyscy jednak mamy tendencje do zapominania i wybieramy produkty zbędne, a nie te konieczne. Jak się potem okazuje, już w domu – kupiliśmy kolejną, niepotrzebną butelkę mleka lub paczkę płatek śniadaniowych, a zapomnieliśmy o potrzebnym makaronie do obiadu. Z pomocą przychodzi Blix, czyli wirtualny asystent zakupowy. Jeżeli jesteście ciekawi, czytajcie dalej.

Widoczne wyżej zrzuty ekranu prezentują interfejs aplikacji. Jest on bardzo wygodny i intuicyjny, tak jak każdej innej opisywanej w tym zestawieniu. Jest to oczywiście duży plus – żadna osoba nie będzie miała problemu z korzystaniem, co oznacza możliwość instalacji na urządzeniach starszych osób. W aplikacji otrzymujemy dostęp do gazetek wielu sklepów. Możemy dodawać je do ulubionych i otrzymywać powiadomienia o nadchodzących promocjach. Głównym atutem apki jest opcja wrzucania produktów do listy zakupów. Po uczynieniu tego otrzymujemy podgląd na sklepy, które oferują je w jak najniższych cenach. To bardzo pomaga – nie dość, że wiemy co kupić, to jeszcze gdzie. Super!

 

Szybki dostęp to cudowna funkcja – to właśnie dzięki niej najszybciej dowiemy się o kończących promocjach i tych najbardziej atrakcyjnych. Aplikacja ta posiada praktycznie wszystkie sklepy dostępne w Polsce, przez co jej baza robi ogromne wrażenie. Jedynym jej minusem są reklamy, jednak nie przeszkadzają i nie wyskakują na cały ekran – po prostu znajdują się na dole. Co do ustawień – są bardzo podstawowe, jednak najciekawszym narzędziem jest zmiana motywu. Są śliczne, a oto kilka z nich. Rzućcie okiem na dół.

Oto wszystko, co przygotowałem dla Was na temat tej aplikacji. Znajdzie się na Twoim telefonie? Daj znać w komentarzu! Widzimy się w następnym tygodniu w kolejnym odcinku programu. Cześć!

#10 Aplikacja tygodnia – Blix, zrób zakupy raz, a porządnie!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/