Home Newsy YouTube Music i YouTube Premium oficjalnie dostępne w Polsce!
YouTube Music i YouTube Premium oficjalnie dostępne w Polsce!
0

YouTube Music i YouTube Premium oficjalnie dostępne w Polsce!

11
0

Minęło cztery lata a Youtube Music i Premium trafiają do Polski. Na co musieliśmy tak długo czekać? Już tłumaczę!

Nie wiem jak wy, ale ja dostałem kilka dni temu takiego maila:

Domyślacie się chyba, co to oznacza 😁 Dziś opowiem wam troszkę o nowych usługach od Google, które właśnie weszły na nasz rynek. Bez zbędnego przedłużania, przejdźmy do…

YouTube Premium

Youtube Premium, bo od niego zaczniemy – pozwala nam na oglądanie naszych ulubionych filmików bez reklam, pobieranie ich do trybu offline, odtwarzanie filmów w tle (🤩) a także na dostęp do płatnej wersji Google Play Music. Czy coś jeszcze? Tak! Uzyskujemy dostęp do treści YouTube Originals, czyli nowych, ciekawych treści. A jak jeśli chodzi o cenę? No cóż, tutaj już nie jest tak kolorowo – 23,99 zł.

YouTube Music

W tej usłudze otrzymujemy funkcje związane głównie z (jak sama nazwa mówi) muzyką. YouTube Music jest pewnego rodzaju odpowiednikiem Spotify lub Apple Music, z takim wyjątkiem, że od Google. Jak cena prezentuje się tutaj? Lepiej, bo tak jak większości serwisów streamingowych – czyli 19,99 zł miesięcznie.

Cena cenie nierówna?

Okazuje się… Że nierówna, ale dlaczego? – zapytacie. Wyżej podałem wam ceny, które obowiązują kupując przez stronę, a co jeśli kupujemy przez AppStore? Ceny rosną! Dokładnie, nie przesłyszeliście się – użytkownicy iUrządzeń muszą zapłacić więcej.

Pamiętajcie, że jeszcze przez kilka dni możecie skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, który trwa aż trzy miesiące! Wystarczy, że wybierzecie jedną opcję, potwierdzicie płatność, a potem tylko anulujecie subskrypcję w ustawieniach – bez obaw, wygaśnie wam dopiero po upływie trzech miesięcy!😁 Aplikacje oczywiście znajdziecie w AppStore.

YouTube Music i YouTube Premium oficjalnie dostępne w Polsce!

(11)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/