#11 Wtyczka tygodnia – YouTube Tools, napraw wady serwisu!

#11 Wtyczka tygodnia – YouTube Tools, napraw wady serwisu!

0

Ktokolwiek nigdy nie narzekał na brak możliwości odtwarzania dźwięku w tle… Niech pierwszy rzuci kamień. Przedstawiam Wam wtyczkę, która naprawia wady YouTube. Pasy zapięte? Wtyczka tygodnia, część jedenasta – zaczynamy!

Subskrypcja YouTube Music kosztuje niemało, a my zrobimy to za darmo. Przed Wami wtyczka, która może usunąć reklamy, umożliwić odtwarzanie w tle i nie tylko. Zanim ją zainstalujecie, zaopatrzcie się w oryginalną aplikację w AppStore. Spójrzcie na wszystkie funkcje, które udostępnia nam twórca.

Jest ich bardzo dużo – najważniejsze trzy znajdują się jednak na samym początku. To one bowiem są najbardziej pożądane. Zmienić możemy dużo więcej, na przykład usunąć niepotrzebne zakładki z aplikacji lub wyłączyć gesty podczas odtwarzania wideo – jak niżej. Do wyboru, do koloru.

Tak wygląda zablokowany ekran oraz ten z centrum sterowania. W takiej sytuacji YouTube może stać się głównym narzędziem do odtwarzania muzyki. Wygląda to świetnie! Tweak pobierzecie za darmo tutaj. Bawcie się dobrze i do zobaczenia w następnym odcinku programu!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *