Apple powoli odłącza iTunes od życia.
0

Apple powoli odłącza iTunes od życia.

0

Apple uśmierca iTunes po ponad osiemnastu latach. Czyżby dorosłość programu miała być jednocześnie jego śmiercią? Zapraszam!

Apple dziś w nocy wyczyściło wszystkie media społecznościowe związane z iTunes. Zarówno z Facebooka jak i Instagrama zniknęły zdjęcia, posty, filmiki itp. Co to oznacza? Czy Apple pozbywa się iTunes, żeby wprowadzić coś nowego?

Tak. Apple uśmierca iTunes po to, żeby zastąpić go inną aplikacją. A właściwie to aplikacjami. W macOS pojawią się trzy nowe aplikacje – muzyka, podkasty oraz AppleTV. Czy to dobry krok? Moim zdaniem tak. Aplikacja iTunes była przeładowana wszystkim, za dużo funkcji w jednym miejscu, zrobił się bałagan. Nie pamiętam kiedy odpalałem Apple Music na macu, ze względu na użyteczność iTunes. Apple powoli odłącza iTunes od życia.

Powyżej widzicie prawdopodobny wygląd najnowszej aplikacji poświęconej muzyce. Jedna aplikacja do jednej rzeczy – kocham. Szanuję Apple za usunięcie Find my friends i Find my iPhone na rzecz jednej aplikacji, która połączy te usługi. Jednakże w przypadku mediów, wolę mieć wszystko osobno.

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *