Home Newsy Oryginalne etui dla iPhone’’a 8 na zdjęciach
Oryginalne etui dla iPhone’’a 8 na zdjęciach
0

Oryginalne etui dla iPhone’’a 8 na zdjęciach

0

Jak co roku przed premierą nowych modeli iPhone’a’ chiński serwis Weibo przoduje w dostarczaniu coraz to świeższych informacji na ich temat. Niemal każdego dnia na miesiąc przed premierą iPhone’a 8 do sieci trafiają kolejne donosy często też okraszone zdjęciami elementów konstrukcji lub dedykowanych urządzeniu akcesoriów.

Tym razem przez jakiś krótki czas na łamach serwisu Weibo można było przyjrzeć się zdjęciom prezentującym rzekomo autentyczne etui od Apple przeznaczone na iPhone’a 8. Silikonowe akcesorium miało być oryginalne na co wskazywał między innymi napis „Made in California” wytłoczony po wewnętrznej stronie etui oraz charakterystyczny design.

Na zamieszczonych fotografiach znalazły się różne odsłony kolorystyczne tego gadżetu, a jego budowa może potwierdzać treść licznych plotek związanych z konstrukcją smartfona. Będzie on zatem posiadał kamerę iSight z obiektywami rozmieszczonymi wertykalnie oraz nieco dłuższy niż dotychczas przycisk usypiania. Wbrew wcześniejszym plotkom w tylnej części iPhone’a 8 nie znajdziemy czytnika linii papilarnych.

Po krótkim czasie zdjęcia z serwisu Weibo zniknęły co może sugerować ich autentyczność.

Źródło: BGR

 

Oryginalne etui dla iPhone’’a 8 na zdjęciach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)