Home Newsy Koncept systemu iOS 12
Koncept systemu iOS 12
0

Koncept systemu iOS 12

0

Platforma iOS 11 trafi do oficjalnego kanału dystrybucji już za blisko miesiąc. Oprogramowanie znajdzie się na serwerach kalifornijskiej firmy prawdopodobnie zaraz po konferencji Apple poświęconej nowym modelom iPhone’a, a więc jeśli wierzyć plotkom nastąpi to już 6 września. Tymczasem w sieci pokazał się pierwszy koncept następcy.

Na renderach i krótkim materiale wideo został zaprezentowany system iOS 12, w którym ulepszono wizualnie i funkcjonalnie wiele elementów znanych z poprzednika. Przebudowaniu uległ między innymi ekran główny, centrum powiadomień, czy centrum sterowania, które teraz daje więcej możliwości konfiguracyjnych.

Zmiany wizualne widoczne są nawet w takich miejscach jak ekran połączenia przychodzącego, czy klawiatury numerycznej telefonu. Ciekawą nową funkcją jest switcher, czyli wysuwane menu dające dostęp do swobodnego przełączania się pomiędzy innymi uruchomionymi programami. Inną ciekawą opcją jest możliwość zabezpieczenia dostępu do dowolnej aplikacji za pomocą Touch ID.

Grafiki prezentują także system iOS 12 w trybie ciemnym. Całość obejrzeć można na niniejszej stronie.

Źródło: Behance

 

Koncept systemu iOS 12

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)