Home Newsy Ciekawa wizja systemu iOS 12
Ciekawa wizja systemu iOS 12
0

Ciekawa wizja systemu iOS 12

0

Już za niespełna pół roku Apple pochwali się światu nową odsłoną swojego systemu mobilnego. Nastąpi to jak zwykle w czerwcu tego roku podczas konferencji WWDC poświęconej deweloperom. Lista życzeń użytkowników co do nowości jakie mogłyby znaleźć się na pokładzie platformy iOS 12 jest naprawdę długa o czym świadczą też coraz liczniej pojawiające się w sieci wizje tego systemu.

Najnowsza z nich powstała z inicjatywy serwisu Ascending News, który przygotował kilka grafik prezentujących istniejące już lecz udoskonalone funkcje mobilnej platformy oraz całkiem nowe rozwiązania jak choćby grupowanie powiadomień na zablokowanym ekranie względem konkretnych aplikacji.

Powiadomienia generowane przez dany program zebrane byłyby w jednej karcie, co znacznie ułatwiło by przeglądanie i zarządzanie tymi danymi.

Autorzy konceptu chcieliby również widżetów, które można byłoby tworzyć na głównym ekranie urządzenia. Ciekawiej rozwiązano także opcję monitorowania miejsca na dysku urządzenia i transferu danych w sieci.

Nie zabrakło również trybu ciemnego interfejsu, a także trybu oszczędzającego baterię. Całość grafik możecie zobaczyć w serwisie Instagram, gdzie zostały one opublikowane.

Źródło: Instagram

 

Ciekawa wizja systemu iOS 12

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *