Home Newsy iPhone 8 na kolejnej grafice
iPhone 8 na kolejnej grafice
0

iPhone 8 na kolejnej grafice

0

W ostatnim czasie nie ma dnia bez porcji plotek związanych z nadchodzącym, flagowym modelem iPhone’a. Sporo informacji na jego temat dostarczył w ostatnim czasie kod softu dedykowanego głośnikowi HomePod, a więc dane jakie w nim odnaleziono można traktować jako autentyczne. Z treści tych przecieków wyłania się obraz iPhone’a 8 i potwierdza się wiele wcześniejszych, nieoficjalnych doniesień.

Tym razem do sieci dostały się rendery iPhone’a 8 ubranego w etui ochronne jednej z firm produkujących takie akcesoria. Grafikę na potrzeby producenta przygotował Evan Blass. Urządzenie posiada charakterystyczny, zajmujący niemal cały przedni panel ekran z wycięciem w górnej części. To właśnie tam Apple umieści kamerę, głośnik oraz czujniki odpowiedzialne za funkcję rozpoznawania twarzy użytkownika.

Widać również brak fizycznego przycisku Home, który zostanie zastąpiony wirtualną wersją. Nadal nie wiadomo nic w sprawie czytnika linii papilarnych. Prawdopodobnie, jak sugeruje też wielu analityków, Apple w tym roku zrezygnuje z tego rozwiązania zastępując je wspomnianym sensorem 3D. Ostatnie raporty głoszą, iż technologia ta jest w pełni bezpieczna i pozwoli na autoryzację płatności dokonywanych w usłudze Apple Pay. Czujniki też mają działać kiedy iPhone spoczywa na powierzchni płaskiej np. biurku, czy stole.

Źródło: Twitter

 

iPhone 8 na kolejnej grafice

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)