Home Newsy Atrapy nadchodzących modeli iPhone’a na wideo
Atrapy nadchodzących modeli iPhone’a na wideo
0

Atrapy nadchodzących modeli iPhone’a na wideo

0

Od czasu uruchomienia masowej produkcji iPhone’a 8 nie trzeba było długo czekać na liczne przecieki związane z tym urządzeniem. Produkcja ruszyła pełną parą na początku tego miesiąca, a tydzień później sieć zalewa masa zdjęć prezentująca smartfona w pełnej krasie.

Do grona tego typu publikacji dołączył ostatnio krótki film prezentujący wszystkie trzy modele iPhone’a jakie pojawią się podczas wrześniowej konferencji. Zostały one zestawione i porównane z obecną wersją iPhone 7. Są to oczywiście atrapy tych urządzeń wiernie oddające ich finalny design, a stworzone na bazie wiarygodnych przecieków.

Co ciekawe do oferty mają trafić jedynie trzy wersje kolorystyczne flagowego modelu. Prawdopodobnie będzie to odsłona czarna, srebrna oraz miedziane złoto, które zastąpi obecnie oferowany wariant złoty.

Jeśli wierzyć w autentyczne odwzorowanie konstrukcji nadchodzących modeli iPhone’a jakim cechują się zaprezentowane atrapy, to potwierdzi się większość dotychczasowych plotek. Do oferty zatem trafi model 7s z ekranem 4,7 cala oraz 7s Plus z wyświetlaczem 5,5 cala, czyli odświeżone wersje obecnych modeli. Będą one posiadać szklany tył obudowy, który pozwoli na bezprzewodowe ładowanie. Przednią i tylną część obudowy zespoli stalowa rama.

https://www.youtube.com/watch?v=RH5dPKW_M5s

W przypadku iPhone’a 8 mamy do czynienia z ekranem OLED zajmującym niemal cały przedni panel i wszystkimi tymi elementami, o których rozpisywano się na łamach poczytnych portali technologicznych w ostatnim czasie.

Źródło: YouTube

 

Atrapy nadchodzących modeli iPhone’a na wideo

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)