Home Newsy Prezentacja iPhone’a 8 już 6 września
Prezentacja iPhone’a 8 już 6 września
0

Prezentacja iPhone’a 8 już 6 września

0

Apple jak co roku poczynając od 2012 zaprezentuje we wrześniu swoje nowe propozycje dotyczące jabłkowego smartfona. Tym razem na premierę wyczekuje gorączkowo wiele osób, bowiem w tym roku zadebiutuje urządzenie o całkiem nowej konstrukcji.

Jubileuszowy iPhone 8 budzi ciekawość i jest tematem wielu plotek od miesięcy. Serwis Phonearena sugeruje w najnowszej publikacji, że przełomowe urządzenie zostanie pokazane światu już 6 września podczas dedykowanej mu konferencji. Wrzesień to miesiąc, który towarzyszy prezentacji nowych iPhone’ów od 2012 roku, czyli debiutu modelu 5.

W zeszłym roku Apple zaprezentowało iPhone’a 7 oraz 7 Plus w środę 7 września, więc data 6 września wydaje się być bardzo prawdopodobna. To także środa. Ostatnie doniesienia jednak wprowadzają w temat pewien niepokój. Problemy natury technicznej jakie dotknęły taśmy produkcyjne, na których powstaje iPhone 8 mają rzekomo przyczynić się do opóźnień zarówno premiery rynkowej sprzętu jak i jego prezentacji.

Łącząc powyższe informacje bardzo możliwy jest scenariusz, w którym smartfon zostanie zaprezentowany na początku września lecz do sprzedaży trafi nieco później w mocno ograniczonej ilości. Sytuacja jego pełnej dostępności ma się ustabilizować dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: Phonearena

 

Prezentacja iPhone’a 8 już 6 września

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)