Home Newsy Apple udostępnia nową reklamę Siri
Apple udostępnia nową reklamę Siri
0

Apple udostępnia nową reklamę Siri

0

Krótkie spoty reklamowe Apple promujące produkty firmy stają się coraz bardziej złożone, a niektóre z nich zasługują nawet na miano krótkometrażowych majstersztyków. Przykładem na to ostatnie jest najnowsza reklama kalifornijskiej firmy promująca Siri jaka została opublikowana na kanale Apple w serwisie YouTube.

Krótki materiał nosi nazwę „The Rock x Siri. Dominate the Day” i został nakręcony w taki sposób, by przypominać film akcji. Główną rolę odegrał aktor Dwayne „The Rock” Johnson znany widzom głównie z tego właśnie gatunku kina, ot choćby z takich filmów jak „Król Skorpion”, czy „Szybcy i wściekli”.

Były wrestler narzuca sobie praktycznie niemożliwą do zrealizowania listę rzeczy do wykonania jednego dnia, a w zasadzie przyjmuje wyzwanie . Pomocną w ogarnięciu spraw staje się jednak Siri za pomocą której aktor bukuje bilety, umawia spotkania biznesowe, czy kontaktuje się z pracownikami. Istotna jednak jest sceneria, w której jak przystało na film akcji aż kipi od motywów rodem z produkcji SF, nie zabrakło też szybkiej jazdy samochodem.

Co ciekawe na potrzeby sporu reklamowego powstał też plakat.

Źródło: Apple

 

Apple udostępnia nową reklamę Siri

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)