Ruszyła sprzedaż etui i szkieł ochronnych dla iPhone’a 8

Ruszyła sprzedaż etui i szkieł ochronnych dla iPhone’a 8

0

Na premierę iPhone’a 8 musimy jeszcze poczekać i uzbroić się w cierpliwość na przynajmniej dwa i pół miesiąca. Tymczasem pewien producent akcesoriów oferuje już w przedsprzedaży etui oraz szkło ochronne dla wyczekiwanego urządzenia, którego wygląd nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

Firma Olixar zarzeka się jednak, że jest pewna co do rzeczywistego designu jabłkowego smartfona, a przeciek ma pochodzić z pewnego źródła jakim są azjatyccy dostawcy komponentów.

W ofercie znalazły się trzy rodzaje etui oraz szkło ochronne na ekran iPhone’a 8. To pierwsze akcesorium potwierdza dotychczasowe plotki dotyczące wyglądu smartfona. Urządzenie będzie posiadało ogromny wyświetlacz w wycięciem w górnej części na kamerę, głośnik oraz czujniki. Kamera główna podobnie jak w modelu 7 Plus będzie podwójna, a jej obiektywy zostaną rozmieszczone wertykalnie. W tylnej części brak jest jednak wycięcia na czytnik linii papilarnych, co może sugerować, że zostanie on zintegrowany z ekranem. iPhone 8 ma być gabarytami zbliżony do modeli z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala.

Akcesoria można już teraz zamówić na stronie internetowej mobilefun.pl. Ceny kształtują się od 48,49 zł do 120,49 zł.

Źródło: 9To5Mac

 

Ruszyła sprzedaż etui i szkieł ochronnych dla iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *