Home Newsy Moja Gazetka, czyli eko-odpowiednik ulotek.
Moja Gazetka, czyli eko-odpowiednik ulotek.
0

Moja Gazetka, czyli eko-odpowiednik ulotek.

0

Zanim przejdę do recenzji omawianej dziś aplikacji mam do was jedno pytanie – czy w waszym (lub waszej babci) domu też walają się tysiące gazetek ze sklepów? Mieszkając ze starszą osobą, możemy doświadczyć jakże denerwującego zjawiska „to wszystko będzie potrzebne!”. Od dziś koniec takiego podejścia moi drodzy, opowiem wam o aplikacji Moja Gazetka, która rozwiąże problem domu pełnego papierowych gazetek 😉

Moja Gazetka, czyli właściwie co?

Aplikacja została stworzona po to, aby zebrać gazetki z ofertą wszystkich największych supermarketów i firm w jednym miejscu w celu ułatwienia naszego życia.

Aplikacja

W samej apce znajdziemy o wiele więcej możliwości, niż czytanie samych gazetek! Co oferuje nam dodatkowo Moja Gazetka? Możemy zapisać w niej swoje karty lojalnościowe, sprawdzić czy niedziela jest handlowa, gazetki możemy zapisywać do trybu offline! Aplikacja może także wysyłać nam powiadomienia, kiedy sklep dodany przez nas do „ulubionych” opublikuje nową gazetkę. Samą aplikację cenię także za dopasowanie do wersji bezbramkowych telefonów a także iPadów, to duże udogodnienie.

Wygląd

Interfejs został podzielony na pięć zakładek:
– „Najnowsze”
– „Ulubione”
– „Dni Handlowe”
– „Sklepy”
– „Więcej”
Pokrótce omówimy sobie każdą z nich. Zacznijmy od…

Najnowsze

Zakładka w której znajdziemy wszystkie najnowsze i uaktualnione gazetki, dodatkowo na górze ekranu znalazł się przycisk aby wyszukać gazetkę interesującego nas sklepu – fajnie!

Ulubione

W tej zakładce znajdziemy wszystkie marki i sieci które dodamy Do naszej listy ulubionych w zakładce „Sklepy”. Dzięki temu wyświetlone zostaną nam tylko te sklepy, które chcemy widzieć.

Dni handlowe

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja zawiera w sobie kalendarz, który w intuicyjny sposób (kolorami) podpowie nam, kiedy powinnismy wyruszyć do pobliskiego marketu na przygotowania do dnia wolnego 😉

Sklepy

Ta zakładka służy nam przede wszystkim do odnalezienia sklepów, które nas interesują. W bazie jest ich naprawdę sporo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie :)! Tutaj możemy również  wybrać nasze ulubione sklepy.

.

 

Więcej

Możemy znaleźć tutaj zapisane offline gazetki, podział sklepów na kategorie, oraz opcję „karty” w które możemy zapisać nasze lojalnościowe karty, co w połączeniu z Apple Pay pozwala nam wyjść na zakupy bez portfela!

Czy warto?

Myśle, że jest to jedna z tych aplikacji, które naprawdę ułatwiają nam życie! W końcu hej, kto dziś nie chce być ekologiczny i przyczyniać się do ratowania środowiska? Dzięki Mojej Gazetce jest to możliwe, ponieważ nie korzystamy z papierowych a z wirtualnych stron :)! Liczę na to, że baza sklepów zostanie w przyszłości rozszerzona. Moją Gazetkę możecie pobrać z AppStore na wszystkie urządzenia z iOS 10.0 i wyższym. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą aplikacją i sprawdzenia jej samemu. Link do pobrania: TUTAJ