Miały być trzy, a będą dwa nowe iPhone’y w tym roku

Miały być trzy, a będą dwa nowe iPhone’y w tym roku

0

Dotąd w sieci nakreślano scenariusz, iż w tym roku jesienią pojawią się aż trzy modele jabłkowej słuchawki. Dwie z nich miały być odświeżoną wersją obecnych modeli zmaterializowaną w postaci iPhone’a 7s oraz 7s Plus oraz wersja jubileuszowa (z okazji 10 lat istnienia smartfona na rynku), która konstrukcyjnie i wizualnie będzie odbiegać od tańszych braci. Okazuje się jednak, że rzeczywistość może być inna.

Jak bowiem donosi chiński blog M.I.C. Gadget już we wrześniu Apple pochwali się jedynie dwiema odsłonami iPhone’a, choć optymistycznym jest fakt, że wszystkie będą „wypasione”. Obydwa modele zostaną wyposażone w ekrany typu OLED zaokrąglone po bokach, podwójne kamery oraz wszystkie funkcje o jakich plotkuje się od miesięcy. Jedyną różnicą pomiędzy nowymi urządzeniami będzie ich wielkość oraz nazewnictwo: iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Póki co jednak nie podano szczegółów odnośnie dokładnych wymiarów.

Informacje te mają pochodzić rzekomo wprost w fabryki Foxconn, która w tym roku otrzymała zamówienie na produkcję jedynie dwóch modeli jabłkowej słuchawki. Gryzą się one jednak z poprzednimi doniesieniami rozpowszechnianymi między innymi przez analityka Ming Chi Kuo, który uważa, że w tym roku pojawią się następcy obecnych modeli i trzeci wariant – jubileuszowy.

Źródło: MacRumors

 

Miały być trzy, a będą dwa nowe iPhone’y w tym roku

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *