Kolejny rysunek techniczny iPhone’a 8

Kolejny rysunek techniczny iPhone’a 8

0

Po raz kolejny serwis Weibo przoduje w dostarczaniu rzekomo autentycznych fotografii prezentujących prawdopodobny wygląd nadchodzącego modelu iPhone’a. Tym razem na stronach azjatyckiego portalu pojawiły się zdjęcia schematów tego urządzenia, które zdradzają pewne aspekty dotyczące konstrukcji.

Choć do premiery iPhone’a 8 zostało jeszcze kilka miesięcy, to już teraz poczytne portale prześcigają się w publikowaniu rozmaitych przecieków. Tylko na przełomie ostatnich paru tygodni do internetu trafiło sporo zdjęć przedstawiających między innymi rysunki techniczne smartfona, czy jego makiety. Wspomniany serwis Weibo upublicznił w ostatnim czasie kolejny schemat iPhone’a 8, na którym widać dwie tylne kamery rozmieszczone wertykalnie, czyli pionowo. Ciekawostką może być jednak dioda doświetlająca umieszczona pomiędzy obiektywami.

O rozwiązaniu dotyczącym podwójnej kamery donoszono już wielokrotnie przy okazji licznych plotek. Rysunek techniczny potwierdza też zastosowanie w iPhone 8 procesora A11 Fusion. W sąsiedztwie z nim na płycie głównej o nieco mniejszych rozmiarach niż obecnie umieszczono również nowy moduł karty SIM. Na rysunkach można też zaobserwować jak mogą być rozmieszczone
nowe czujniki kamery FaceTime oraz czujniki 3D nad ekranem urządzenia.

Do tychże informacji jednak należy podchodzić z lekkim przymróżeniem oka. Apple w swoim czasie testowało zapewne wiele prototypów nowego modelu iPhone’a rozważając, które rozwiązania trafią finalnie na rynek. Smartfon ze schematu zatem może być tylko jednym z przykładów takich praktyk i nie musi oznaczać ostatecznego urządzenia jakie trafi do klientów.

Źródło: AppleInsider

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *