Następna wizja iPhone’a 8

Następna wizja iPhone’a 8

0

Ciężko w tym roku nadążyć za konceptami jakie pojawiają się w związku z debiutem flagowego modelu iPhone’a. Jeśli wierzyć plotkom Apple we wrześniu zaprezentuje obok następców iPhone’a 7 oraz 7 Plus także specjalny wariant swojego smartfona, który uczci jubileusz 10 lat istnienia tego urządzenia na rynku.

To właśnie ten ostatni pobudza wyobraźnię coraz większej masy grafików pałających się kreowaniem różnych wizji jabłkowego urządzenia. Ono samo ma posiadać całkiem nową konstrukcję i innowacyjne funkcje. Mówi się o ekranie typu OLED zajmującym niemal całą przestrzeń przedniego panelu, w konstrukcji też zabraknie tradycyjnego przycisku Home oraz czytnika linii papilarnych, a samo urządzenie będzie można naładować bezprzewodowo.

https://www.youtube.com/watch?v=y66\_1U-ulro

W najnowszym koncepcie autorstwa Thiago M Durante i Ran’a Avnil’a odwzorowano niemal wszystkie te cechy. Zespolono zatem z wyświetlaczem przycisk Home i czytnik Touch ID. Widać też charakterystyczny dla licznych plotek aparat główny, którego obiektywy rozmieszczone są wertykalnie. Twórcy wizji jednak poszli o krok dalej i ich zdaniem najnowszy flagowiec od Apple będzie posiadał aż cztery głośniki stereo rozmieszczone po jednym na każdym z rogów obudowy. Podobne rozwiązanie stosowane jest obecnie w iPadach Pro.

Źródło: YouTube

 

Następna wizja iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *