Bardzo realistyczny koncept iPhone’a 8

Bardzo realistyczny koncept iPhone’a 8

0

Większość z dotąd opublikowanych plotek w sieci traktujących o jubileuszowym modelu iPhone’a jaki ma pojawić się w tym roku posiada wspólny mianownik. Są nim pewne cechy konstrukcyjne przypisane do tego urządzenia takie jak choćby zajmujący niemal cały przedni panel wyświetlacz OLED, zintegrowany z wyświetlaczem przycisk Home oraz czytnik Touch ID oraz obiektywy głównej kamery rozmieszczone wertykalnie.

Na taki scenariusz dotyczący designu smartfona wskazują już nie tylko suche plotki ale także coraz częściej pojawiające się rzekomo autentyczne zdjęcia obudowy wyczekiwanego sprzętu. Każda z powyższych cech znalazła się również w pracy pewnego projektanta.  Pierrick Pichaureaux stworzył bowiem koncept iPhone’a 8 bazujący na treści licznych plotek uzyskując bardzo realistyczny i prawdopodobny wygląd tego urządzenia.

Posiada ono podwójny aparat główny o obiektywach rozmieszczonych jeden pod drugim, co ma mieć znaczenie przy zastosowaniu technologii AR. Co ciekawe autor pokusił się o zaprojektowanie modelu z kamerą płaską oraz lekko wystającą poza obudowę.

Znakiem rozpoznawczym ma być też lekko zagięty po bokach ekran OLED oraz brak przycisku Home i czytnika linii papilarnych. Przy okazji tej prezentacji swoje miejsce znalazł także ciemny motyw graficzny systemu iOS 11.

Źródło: Pierrick Pichaureaux

 

Bardzo realistyczny koncept iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *