Premiera „Carpool Karaoke” przełożona

Premiera „Carpool Karaoke” przełożona

0

Na początku tego roku pojawiła się radosna informacja dla subskrybentów usługi Apple Music. Wiosną w jej ramach miały pojawić się pierwsze programy rozrywkowe w tym „Carpool Karaoke” z udziałem wielkich gwiazd show-biznesu.

Apple już w zeszłym roku zamówiło w tym celu 16 nowych odcinków show, w którym prowadzący James Corden zaprasza do auta znane postacie, artystów muzyków i prowadząc pojazd odśpiewuje z nimi ich własne utwory. Przy okazji zabawy uskuteczniane są również wywiady, a całość ma charakter humorystyczny. Nowe odcinki jakie miały ukazać się w ramach Apple Music różniłyby się jednak nieco od schematu jaki znany jest z emisji programu w serwisie YouTube. Przede wszystkim zmienić ma się prowadzący, a goście show nie będą wyłącznie związani z biznesem muzycznym. W ramach nowych odcinków bowiem mają również pokazać się znani sportowcy, czy aktorzy.

Pierwsze oficjalne informacje datowały premierę programu na marzec, a potem na kwiecień tego roku. Niestety najnowsze wieści nie są optymistyczne. Apple przesuwa bowiem debiut show na termin późniejszy. Nie jest znana dokładna data, choć pozycja pojawi się jeszcze w tym roku.

Poniżej obejrzeć można zwiastun programu.

Żródło: MacRumors

 

Premiera „Carpool Karaoke” przełożona

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *