Retro stacja dokująca dla iPhone’a

Retro stacja dokująca dla iPhone’a

0

Oddani fani marki Apple z pewnością nie przejdą obojętnie obok gadżetu, o którym mowa poniżej. Choć jest to jedynie dodatek do jabłkowego sprzętu, to jednak przykuwa oko wyglądem w stylu retro mocno nawiązującym do historii marki z Kalifornii.

Firma Elago postanowiła wprowadzić do sprzedaży stację dokującą dla iPhone’a, która ma imitować stare komputery Macintosh. Model M4 dedykowany jest wyłącznie wersjom jabłkowego smartfona: 6, 6s oraz 7, a zatem nie skorzystają z tego gadżetu właściciele odsłon Plus iPhone’a oraz starszych modeli, ot choćby 5s, czy SE.

Co ciekawe ze względu na konstrukcję smartfona nie udało się w pełni oddać bryły legendarnego komputera. Jest on nieco szerszy od oryginału, choć całość robi niesamowite wrażenie. Jak przystało na miano stacji dokującej M4 umożliwia ładowanie iPhone’a, którego umieszcza się w miejscu ekranu mini komputera. Przewód zasilający doprowadza się jednak przez tylną część akcesorium, które wykonano z silikonu. Producent życzy sobie za ów gadżet 35 dolarów amerykańskich. W portfolio znajduje się rownież podobny produkt dedykowany zegarkowi Apple Watch.

Źródło: Elago

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *