Nowe wersje beta systemów od Apple

Nowe wersje beta systemów od Apple

0

Mamy początek nowego tygodnia, a zatem nadszedł czas na kolejne aktualizacje systemów w wersjach testowych od Apple. Standardowo na serwerach firmy znalazły się macOS Sierra w odsłonie 10.12.15, iOS 10.3.2, watchOS 3.2.2 oraz tvOS 10.2.1. To już czwarte bety tychże platform. Dedykowane są one póki co deweloperom.

Poglądowe wersje opublikowanych dzisiaj systemów nie wnoszą na pokład żadnych nowych funkcjonalności. Skupiają się jedynie na eliminacji błędów, poprawie stabilności działania oraz kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

Już w dniu jutrzejszym te same piki dotyczące systemów macOS oraz iOS powinny trafić do rąk osób zarejestrowanych w programie publicznych testów, a za parę tygodni do oficjalnego kanału dystrybucji, czyli do wszystkich właścicieli kompatybilnych urządzeń. Większość osób zapewne już z niecierpliwością wyczekuje kolejnych, dużych odsłon oprogramowania. Te zostaną zaprezentowane w czerwcu podczas WWDC 2017. Na chwilę obecną jednak niewiele wiadomo na temat nowych funkcjonalności jakie mogłyby znaleźć się w kodzie .

Źródło: Apple

 

Nowe wersje beta systemów od Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *