Konkurs z cennymi nagrodami w APPLEMOBILE.PL
0

Konkurs z cennymi nagrodami w APPLEMOBILE.PL

0

Razem z naszymi wspaniałymi partnerami, firmą Parrot, Verbatim, Forcetop.com, Coyote, ZGSKLEP.PL oraz CSOP chcielibyśmy zaprosić naszych Czytelników i Klientów do wspólnej zabawy, w której to do wygrania są cenne nagrody. Wystarczy przygotować pracę konkursową w formie artykułu/blogowego wpisu bądź nagrania wideo czy zdjęciowej prezentacji do jednej z głównych kategorii naszej strony.

Może to być poradnik, w którym to opiszecie krok po kroku rozwiązanie jakiegoś problemu, może to być komentarz do działu ZE ŚWIATA APPLE, w którym to opisujemy bieżące sprawy ze świata naszej ulubionej marki czy recenzja posiadanego przez Was urządzenia, jakiegoś etui, telefonu komputera czy gadżetu itp. Może to także być wpis news’owy.

Artykuł z ewentualnymi zrzutami ekranu lub zdjęciami wystarczy do nas przesłać na adres redakcji. Artykuł zostanie opublikowany na naszej stronie i podpisany imieniem i nazwiskiem autora. Na koniec konkursu wybierzemy najciekawsze i je nagrodzimy! Odnośnik do każdego artykułu pojawi się także na końcu tego wpisu.

Zadanie konkursowe jest następujące:

 • Przygotuj artykuł/wpis blogowy/wideo/prezentację zdjęciową, który może być poradą do działu ZRÓB TO SAM, komentarzem dotyczącym bieżących wydarzeń ZE ŚWIATA APPLE, NEWS’em lub recenzją dowolnego produktu związanego z APPLE.
 • Prześlij nam artykuł wraz z ewentualnymi zdjęciami na adres redakcja(MAŁPKA)applemobile.pl (mile widziany link do dropboxa, z którego będziemy mogli pobrać tekst z ewentualnymi zdjęciami). Tekst powinien być w formacie *.doc lub *.pages. Na końcu artykułu nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych (imię i nazwisko, mail, numer telefonu oraz dopisać „Wszelkie prawa do materiału przekazuję portalowi APPLEMOBILE.PL”). Oceniamy zaangażowanie, pomysł i interesującą treść.
 • Nadesłane materiały opublikujemy na naszej stronie. Wśród najciekawszych wyłonimy zwycięzców, których nagrodzimy wspaniałymi nagrodami od naszych partnerów!

 

NAGRODY za I miejsce:

 • Niesamowity dron latający PARROT MINIDRONES MAMBO, który przenosi przedmioty i strzela plastikowymi kulami

 • Sensor prawidłowego wzrostu roślin Bluetooth PARROT FLOWER POWER

 • 6 miesięczny abonament na usługę premium w aplikacji COYOTE

zrzut-ekranu-2016-12-08-o-18-57-02

Sponsorami nagród za zajęcie pierwszego miejsca jest firma Parrot oraz Coyote.

 

NAGRODY za II miejsce:

 • Mobilną pamięć Verbatim iStore 'n’ Go USB Drive o pojemności 32 gigabajtów ze złączem Lightening dla urządzeń z iOS oraz portem USB. Recenzja tego produktu tutaj.

1109527_4__67464-4

 • Innowacyjny przewód CSOP Lightening/microUSB, który bez problemu podłączymy do złącza w iPhone ale także urządzeń z Androidem. Recenzja tego produktu tutaj.

 • 6 miesięczny abonament na usługę premium w aplikacji COYOTE

zrzut-ekranu-2016-12-08-o-18-57-02

 • Przepiękny ekskluzywny zestaw PURO Metal Duo dla iPhone 7 od Forcetop.com
 • Voucher zakupowy o wartości 150 złotych na dowolne zakupy w sklepie https://ZGSKLEP.pl

zrzut-ekranu-2016-12-08-o-19-07-08

Sponsorami nagród za zajęcie II miejsca są: Verbatim, sklep internetowy CSOP, sklep internetowy forcetop.com należący do b2btrade.eu oraz sklep internetowy ZGSKLEP.PL

 

NAGRODY za III miejsce:

 • Przenośny czytnik kart pamięci microSD z wbudowanym WiFi Verbatim MEDIASHARE Wireless MINI. Recenzja tego produktu tutaj.

 • Innowacyjny przewód CSOP Lightening/microUSB, który bez problemu podłączymy do złącza w iPhone ale także urządzeń z Androidem. Recenzja tego produktu tutaj.

lightening-2w1-csop-recenzja-w-applemobile-pl-14

 • 6 miesięczny abonament na usługę premium w aplikacji COYOTE

zrzut-ekranu-2016-12-08-o-18-57-02

 • Przepiękny ekskluzywny zestaw PURO Metal Duo dla iPhone 6/6S od Forcetop.com
 • Voucher zakupowy o wartości 100 złotych na dowolne zakupy w sklepie ZGSKLEP.pl

zrzut-ekranu-2016-12-08-o-19-07-08

Sponsorami nagród za zajęcie II miejsca są: Verbatim, sklep internetowy CSOP, sklep internetowy forcetop.com należący do b2btrade.eu oraz sklep internetowy ZGSKLEP.PL

Za IV miejsce:

 • CSOP Cateck USB 3.0 HUB dla iMac. Recenzja produktu tutaj.

cateck-usb-3-0-hub-od-csop-recenzja-w-applemobile-pl-3

 • Przepiękny ekskluzywny zestaw PURO Metal Duo dla iPhone 6/6S od FORCETOP.COM
 •  6 miesięczny abonament na usługę premium w aplikacji COYOTE

zrzut-ekranu-2016-12-08-o-18-57-02

Sponsorami nagród za zajęcie II miejsca są: sklep internetowy CSOP, sklep internetowy forcetop.com należący do b2btrade.eu oraz sklep internetowy ZGSKLEP.PL

NAGRODY za V miejsce:

 • Magnetyczny uchwyt samochodowy AUKEY Magnetic Air Vent Holder od CSOP bez którego nie będziecie mogli wyobrazić sobie życia

61mp0jjnmxl-_sl1500_

 • 6 miesięczny abonament na usługę premium w aplikacji COYOTE

zrzut-ekranu-2016-12-08-o-18-57-02

 

Kolejne 5 osób od firmy COYOTE również otrzyma 6 miesięczny abonament na aplikacji iCoyote w wersji PREMIUM.

 

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest portal APPLEMOBILE.PL wraz z partnerami, firmą: Parrot, CSOP, Verbatim, COYOTE, b2btrade.eu, ZGSKLEP.PL
 2. Konkurs rozpoczyna się 9.12.2016, a jego zakończenie przypada na 23.12.2016
 3. Celem konkursu jest wyłonienie zwycięzców wśród osób, które prawidłowo wykonały zadanie konkursowe.
 4. Portal APPLEMOBILE.PL opublikuje nadesłane prace konkursowe na portalu APPLEMOBILE.PL w możliwe najkrótszym terminie. Każda praca konkursowa będzie podpisana imieniem i nazwiskiem autora.
 5. Portal APPLEMOBILE.PL zastrzega sobie prawo do nieopublikowania nadesłanej pracy, która będzie niezgodna tematem konkursu, niezgodna z prawem i dobrym obyczajem, nie będzie posiadała zapisu o przekazaniu praw do artykułu organizatorowi, nie będzie własnością autora, nie będzie odpowiednia do publikacji.
 6. Autor przekazuje wszelkie prawa do władania artykułem organizatorowi.
 7. Autor przesyłając swoją pracę konkursową zapewnia, że jest jej jedynym autorem.
 8. Konkurs ma charakter jednorazowej kampanii konkursowej. Udział w konkursie jest dobrowolny.
 9. Udział w konkursie może wziąć każda osoba pełnoletnia oraz niepełnoletnia pod warunkiem, że otrzyma zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych.
 10. Organizator ma prawo do dyskwalifikacji osoby biorącej udział w konkursie. Wszelkie sprawy nieobjęte niniejszym regulaminem rozstrzyga
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w zasadach konkursu oraz jego odwołania w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń konkursowych.
 12. Biorąc udział w naszej zabawie konkursowej akceptujesz regulamin!

Konkurs z cennymi nagrodami w APPLEMOBILE.PL

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *