Home Newsy iPhone 8 na kolejnym wideo i kolejny szczegół specyfikacji
iPhone 8 na kolejnym wideo i kolejny szczegół specyfikacji
0

iPhone 8 na kolejnym wideo i kolejny szczegół specyfikacji

0

Za sprawą oprogramowania dedykowanego głośnikowi HomePod i zaszytych w jego kodzie informacji wiadomo już bardzo dużo na temat specyfikacji technicznej i niektórych funkcji nadchodzącego, flagowego modelu iPhone’a. Wszystkim jednak umknął jeden mały szczegół, który może okazać się autentyczny.

Włoski serwis italiamac opublikował w sieci wideo, na którym uwieczniono prototyp iPhone’a 8 wykorzystywany przez producentów rozmaitych akcesoriów. Urządzenie wygląda dokładnie tak jak opisują je liczne plotki. Konstrukcja ma również wiele wspólnego z informacjami jakie wyciekły wraz z kodem platformy dedykowanej inteligentnemu głośnikowi.

Jeśli się jednak dobrze przyjrzeć, to widać, że zaprezentowany iPhone 8 został wyposażony w złącze Smart Connector w dolnej części tylnej obudowy. Całkiem możliwe, że nadchodzące urządzenie zostanie wyposażone w ten element konstrukcji zważywszy na fakt, że Apple od jakiegoś czasu prowadzi rozmowy z producentami akcesoriów chcąc nakłonić ich do wsparcia dla tej technologii. Na temat złącza Smart Connector w iPhone plotkowano już również kilka miesięcy temu.

Źródło: Onetech

 

iPhone 8 na kolejnym wideo i kolejny szczegół specyfikacji

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)