Etui dla ludzi ciężkiej pracy – ZV COVERED dla iPhone X
Etui dla ludzi ciężkiej pracy – ZV COVERED dla iPhone X

Etui dla ludzi ciężkiej pracy – ZV COVERED dla iPhone X

0

Jeżeli ciężka praca w trudnych warunkach to dla Ciebie chleb powszedni, to albo używasz starej niezniszczalnej Nokii 3310, albo raz w tygodniu wymienisz zbitą szybę w swoim smartfonie. Można jednak tych uszkodzeń uniknąć, nawet w tak delikatnym telefonie jak iPhone X. Wystarczy solidne etui.  

W pracy. Ewentualnie podczas urlopu czy weekendowego grilla. Wtedy najczęściej dochodzi o uszkodzenia ekranu w naszych smartfonach. Tak przynajmniej wynika z moich rozmów z Klientami, którzy zgłaszają się do naszego serwisu w poszukiwaniu fachowej pomocy przy naprawie ich pobitego telefonu.

Nie każdy z nas ma ciepłą posadkę przed komputerem, gdzie telefon o ile przez niego nie rozmawiamy, to może sobie bezpiecznie leżakować na biurku. Sporo osób używa telefonów w bardzo trudnych warunkach – na budowach, warsztatach, kanałach, na masztach telefonii komórkowej, wiatrakach czy innych niesprzyjających bezpieczeństwu szklanego telefonu miejscach. A to się gdzieś puknie, a to ktoś wchodząc po drabinie w ciasnych spodniach zmiażdży ekran, a to wypadnie…

Dla takich osób marka ZV stworzyła etui COVERED. Umówmy się, nie jest to zabezpieczenie, którego pięknem będziemy się zachwycać. Jego nieco steampunkowa stylistyka o dość topornej budowie w moim odczuciu nijak się ma do minimalistycznego designu telefonu, dla którego został przeznaczony. Ale nie o to tu chodzi.

Etui składa się z trzech części – klipsu na pasek, który przy okazji chroni ekran telefonu etui właściwego stworzonego s twardego tworzywa sztucznego oraz gumowej, miękkiej i delikatnej wyściółki, która nie tylko jest przyjemna w dotyku, ale przy okazji delikatnie amortyzuje wszelkie siły działające na urządzenie.

Chcąc założyć etui na naszego iPhone’a X najpierw zakładamy gumową wyściółkę, następnie cover właściwy na całość. Klips możemy zamocować na pasku od spodni. Dużą zaleta takiego etui jest to, że ekran zamocowany w klipsie nie tylko jest odwrócony w stronę ciała dzięki czemu jest niewielkie ryzyko, że przypadkowo gdzieś nim uderzymy, ale dodatkowo ekran ten jest osłonięty przez plastikową płytkę klipsu.

Tak więc nawet jeżeli cały klips przypadkowo jakoś bym nam się wymsknął z paska i poleciał na ziemię, to i tak zabezpieczonemu nim urządzeniu nic się nie stanie.

Etui sprawa wrażenie bardzo solidnego. Wystaje ponad ekran, a jego ścianki są grube i sztywne. Zabezpieczając obudowę telefonu dosłownie z każdej strony.

Dodatkowo producent nie zapomniał o praktycznych aspektach tego rozwiązania. Mając telefonów klipsie, gdy ktoś d nas zadzwoni uwolnienie go wymaga wyłącznie wypięcia go z boku.

Dodatkowo w plecach etui zdecydowano się umieścić przydatną podstawkę, która pozwoli wygodnie prowadzić rozmowy FaceTime czy oglądać wideo na YouTube.

Etui do testów użyczył sklep https://B2btrade.eu

Etui dla ludzi ciężkiej pracy – ZV COVERED dla iPhone X

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *