Recenzja etui INCASE Textured Snap dla iPhone X. Etui z wyższej półki.
Recenzja etui INCASE Textured Snap dla iPhone X. Etui z wyższej półki.

Recenzja etui INCASE Textured Snap dla iPhone X. Etui z wyższej półki.

0

Jeżeli nie znacie marki INCASE, to warto wybrać się na ich świetnie przygotowaną stronę internetową. Firma zajmuje się produkowaniem doskonałych walizek i innych gadżetów pozwalających zabezpieczyć i przechowywać nasze cenne przedmioty. Między innymi smartfonów.

Do recenzji otrzymałem doskonałej jakości etui dla telefonu iPhone X marki INCASE, model Textured Snap. Nieczęsto widuje się tak doskonale wykończony produkt. Od pierwszej chwili, gdy weźmiemy etui do ręki czuć, że nie ma tu mowy o taniości i bylejakości.

Etui zostało przygotowane tak, aby zabezpieczało naszego iPhone’a na wypadek porysowania czy upadku. Jak wiadomo naprawa iPhone’a X do najtańszych nie należy, dlatego na noszenie go bez etui mogą sobie pozwolić co najwyżej krezusi.

Niestety na zakup tego etui również, no chyba, że wydatek 169 złotych na obudowę dla telefonu nie stanowi dla Was problemu. Nie? No tak, w końcu mówimy o etui dla telefonu, który kosztuje w podstawowej wersji niemal 5 tysięcy złotych.

Tym bardziej na taki piękny i dla wielu będący marzeniem telefon trzeba nałożyć etui godne jego klasy i piękna. INCASE wykonany został z dwóch bardzo przyjemnych w dotyku tworzyw – sztucznej skóry oraz tkaniny. Sam korpus wykonany został z TPU i CP, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczny i doskonale radzi sobie z amortyzowaniem upadków z niewielkich wysokości.

Wielką staranność przy produkcji widać tu w każdym detalu. Od obszycia zewnętrznej części etui , po wnętrze, które wyłożono miękką mikrofibry dla zapewnienia odpowiednich warunków∑ tylnej części telefonu, która w takim kontakcie jest zabezpieczona na wypadek dostawania się piasku i powstawania mikro rys.

Wybierając ten model etui dbamy pośrednio o środowisko. A to wszystko dlatego, że zewnętrzne powierzchnie obszyto materiałami w pełni ekologicznymi. Produkcja materiały Ecoya o którym piszę według producenta ma minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Aby chronić ekran telefonu producent zadbał o to, a by krawędzie były delikatnie wyniesione ponad, tak aby przy upadku na płaską powierzchnie telefon uderzył krawędziami etui, a nie samym szkłem.

Nie wiem czy wiecie, ale wiele produktów INCASE otrzymało od Apple specjalny certyfikat Apple Exclusive. To dlatego, że w amerykańskiej siedzibie firmy INCASE zatrudnionych jest wielu doświadczonych specjalistów od designu. Wielu z nich jest fanami sprzętu z Cupertino.

Etui do recenzji wypożyczył sklep B2Btrade.eu

Recenzja etui INCASE Textured Snap dla iPhone X. Etui z wyższej półki.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *