Recenzja bardzo eleganckiego etui ESR Metro Case dla iPhone XS/X w śmiesznej cenie
Recenzja bardzo eleganckiego etui ESR Metro Case dla iPhone XS/X w śmiesznej cenie

Recenzja bardzo eleganckiego etui ESR Metro Case dla iPhone XS/X w śmiesznej cenie

0

Etui to dla drogiego smartfonu akcesorium obowiązkowe. Mimo, że na rynku można znaleźć tysiące różnych wzorów i typów etui, tych na prawdę ładnych i przyjemnych w dotyku można wskazać zaledwie kilka. Niewątpliwie wśród nich znajdzie się produkt ESR, który do recenzji użyczył nam sklep iThings.pl

Metro Case to etui, które łączy w sobie cechy obudowy o bardzo klasycznym, ale za razem nowoczesnym wzornictwie. Skorzystano tutaj z połączenia dwóch materiałów.

 

Bardzo grubo plecionej tkaniny o nowocześnie wyglądającej strukturze ze skóra naturalną nadającą ekskluzywności i charakteru.

 

Przyznacie, że takie połączenie świetnie się prezentuje samo, a jeszcze lepiej na smartfonie.

Samo etui dzięki temu, że wykonano z tworzywa TPU jest niezwykle lekkie, a ale przy tym odporne na uszkodzenia mechaniczne. TPU ma to do siebie, że potrafi doskonale przyjąć i zamortyzować siłę uderzenia.

To bardzo ważne, szczególnie w przypadku ochronnych obudów dla telefonów wykonany ze szkła i stali.

Producent zadbał o precyzyjne dopasowanie etui do iPhone’a. Tu dodam, że niezależnie od tego czy posiadamy ubiegłoroczny model X czy też najnowszy iPhone XS, to etui będzie pasowało do obu urządzeń.

Wysoka jakość wykonania objawia się tu nie tylko w precyzyjni dopasowania czy wykorzystanych materiałów, ale również w tak znaczących szczegółach jak komfort naciskania klawiszy funkcyjnych.

Dzięki temu, że ESR zastosował tutaj własne klawisze, którą stają się przedłużeniem tych w telefonie, obsługiwanie telefonu w tym etui nie nastręcza żadnych problemów i jest dokładanie tak wygodnie, jak w przypadku obsługi „nagiego” telefonu bez żadnego case’u na nim.

Etui poza szklanymi plecami telefonu chroni także jego górną i boczne krawędzie. ESR nie zdecydowało się na zabezpieczenie także dolnej krawędzi z przyczyn czysto pragmatycznych.

Telefonu w takim etui nie da się najczęściej zamocować w żadnym sprzęcie grającym ze stacją dokującą Lightening czy ładowarką biurkową.

Wiele etui zabezpieczających dolną krawędź uniemożliwia także korzystanie z tych bardziej solidnych kabli do ładowania o większych obudowach konektorów niż te wątłe od Apple.

Dlatego tu postawiono na wygodę i komfort.

Etui pozwala bez większego problemu korzystać z ładowarek indukcyjnych. Mimo swojej solidności i trwałości użytych materiałów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby odłożyć telefon na płytkę indukcyjną i w ten sposób ładować telefon.

Dodatkową zaletą etui ESR Metro Case jest praktyczna kieszonka.

Można w razie potrzeby wsadzić do niej kartę płatniczą lub prawo jazdy i wyjść z domu bez portfela czy torebki, jedynie z telefonem w ręku.

Producent przewidział także ewentualne skutki wymsknięcia się telefonu i upadku na ziemię. Dzięki temu, że krawędź obudowy wystaje nieco ponad wysokość ekranu, jeżeli telefon w ESR Metro Case upadnie na płaską podłogę, to z ekranem nic złego nie powinno się stać.

ESR Metro Case dla iPhone XS i X to bardzo dobre etui, które wygodnie trzyma się w ręku, a użytkowanie telefonu w nim jest bardzo przyjemne, co jest zasługa użytych materiałów.

Przy tym etui prezentuje się doskonale. Na koniec pozostawiłem sobie cenę. Za te piękne i dobrze wykonane etui musicie zapłacić zaledwie 69 złotych. Do nabycia w https://iThings.pl

Etui do recenzji użyczył sklep iThings.pl

Recenzja bardzo eleganckiego etui ESR Metro Case dla iPhone XS/X w śmiesznej cenie

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Wysoka jakość wykonania
  • Świetnie dopasowane do urządzenia
  • Komfortowa obsługa telefonu
  • Wysoki poziom ochrony
  • Atrakcyjna cena zakupu

Wady

  • Nie chroni dolnej krawędzi obudowy telefonu
Oceny
  • Jakość/Cena
  • Dopasowanie do urządzenia
  • Komfort obsługi telefonu
  • Poziom ochrony urządzenia
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *