Solidne etui dla iPhone X – Recenzja PURO IMPACT PRO Hard Shield dla iPhone X
Solidne etui dla iPhone X – Recenzja PURO IMPACT PRO Hard Shield dla iPhone X

Solidne etui dla iPhone X – Recenzja PURO IMPACT PRO Hard Shield dla iPhone X

1

Znany producent akcesoriów, marka PURO nie zaspała z produkcją akcesoriów do najnowszego flagowca Apple. Widać zresztą po pudełku, że swoje produkty mieli gotowe jeszcze na długo przed premierą. Wystarczy spojrzeć na napis „for New iPhone 2017”, który jasno pokazuje, że firma wiedziała, jak produkt będzie wyglądał na długo przed premiera, ale do końca nie wiedziała, jak będzie się nazywał.

Etui z serii Impact Pro już gościło na naszych łamach w ubiegłym roku, kiedy to swoją premierę miał iPhone 7. Impact Pro to ochronne obudowy o podwyższonym stopniu ochrony przed uszkodzeniami wyrządzonymi z powodu przypadkowych upadków na ziemię.

Trójwarstwowa budowa etui sprawia, że jakikolwiek upadek nie stanowi dla urządzenia realnego zagrożenia, gdyż cała siła uderzenia jest absorbowana przez kolejne trzy warstwy stosunkowo miękkiego i przez to amortyzującego tworzywa.

 

Etui zamknięte zostało w przyjaznym dla klientów opakowaniu, które poza schludnym zaprezentowaniem produktu na zdjęciu, pozwala bez większego problemu pudełko otworzyć, zaznajomić się z etui „na żywo”, a nawet je dotknąć.

Etui otrzymało militarny certyfikat MIL-STD 810G-516.7, który zapewnia odporność na upadek z wysokości do 3 metrów.

 

Model, który otrzymaliśmy jest dedykowany najnowszemu urządzeniu Apple – iPhone X.

Producent etui zadbał o to, aby pomimo solidnej ochrony użytkownik nie stracił nic z jego piękna. Plecki są przezroczyste przez to bardzo dobrze prezentują szklany tył urządzenia.

Czarną są wyłącznie „zderzaki” znajdujące się na krawędzi etui, których zadaniem się amortyzowanie upadków.

Dla zwiększenia komfortu obsługi telefonu zabezpieczonego tym etui PURO zdecydowało się na przedłużenie klawisza POWER oraz przycisków regulacji poziomu głośności. Natomiast przełącznik wibracji otrzymał okienko, przez które mamy dostęp do przełącznika.

Po założeniu etui na telefon widocznie zwiększa on gabaryty urządzenia.

To dla niektórych użytkowników może być spory minus. Jednak trzeba się pogodzić z tym faktem. Trudno zapewnić odpowiednią ochronę smukłym ochraniaczem na takim poziomie, na jakim mamy tu do czynienia.

PURO IMPACT PRO HARD Shield dla iPhone X jest dobrą propozycją dla użytkowników poszukujących solidnej ochrony dla ich, trzeba to powiedzieć wprost, bardzo delikatnego smartfona, składającego się ze szkła i polerowanej stali.

Biorąc pod uwagę ceny naprawy ekranu czy wymiany iPhone’a X na wolny od wad jasno trzeba przyznać, że w przypadku tego modelu solidne etui to podstawa. Jeżeli takiego szukacie, produkt PURO spełni Wasze oczekiwania. Etui kosztuje 99 złotych.

Etui do testów dostarczył sklep FORCETOP.COM

Solidne etui dla iPhone X – Recenzja PURO IMPACT PRO Hard Shield dla iPhone X

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *