Jak zabezpieczyć MacBooka – twarde walizki
0

Jak zabezpieczyć MacBooka – twarde walizki

0

Każdy użytkownik MacBooka lub laptopa regularnie wybierając się z nim na uczelnię lub do pracy zdaje sobie sprawę z tego jak łatwo jest o wypadek i uszkodzenie urządzenia. Przypadkowe zalanie kubkiem kawy, uderzenie torbą w krawędź biurka albo przytrzaśnięcie drzwiami mogą prowadzić do zniszczenia matrycy ekranu. Konsekwencje oprócz finansowych są takie, że do czasu naprawy musimy obejść się bez dostępu do naszego narzędzia pracy lub pomocy naukowej. Jeśli nie lubisz nieprzewidzianych sytuacji rozważ zabezpieczenie się odpowiednią walizką na MacBooka.

Walizka Peli wykonana jest z super twardego kopolimeru w skrócie zwanego ABS. Posiada dodatkowo wzmocnione krawędzie oraz dyskretne ożebrowanie konstrukcji. Opływowe narożniki rozpraszają siłę uderzenia na powierzchnię skrzyni. Dodatkowe spawy zabezpieczają przed rozerwaniem konstrukcji. Walizki Peli są testowane na upadki z wysokości oraz trafienia przedmiotami o ostrych krawędziach. Uderzenia w kant biurka czy upadek ze schodów nie zrobią na nich wrażenia.

Pasek na ramię to niezbędny standard. Każdy model wyposażony jest w solidne zatrzaski gwarantujące, że nie otworzy się bez naszej wiedzy. Warta uwagi jest zintegrowana blokada zawiasu która chroni przed przypadkowym zamknięciem się i przytrzaśnięciem ręki. Komfort przenoszenia zapewnia wyłożona gumą rączka. Walizki odporne są także na deszcz, pył, oraz delikatne kwasy i ługi. Jeśli się uprzesz niektóre modele nadają się do nurkowania. Zawór rozszczelniający gwarantuje, że po przelocie samolotem nie zassie się i bez trudu otworzysz walizkę. Taka walizka na MacBooka sprawi, że każda podróż będzie komfortowa.

Jest możliwości jeśli chodzi o wypełnienie case’a na Twoje mobilne urządzenie. Poczynając od linerów – specjalnych poduszek w skrzyniach typu Hardback po wypełnienia z gąbki modułowej oraz specjalne organizery biurowe. Dostępne modele różnią się funkcjonalnością.

Peli Hardback to lekkie etui mieszczące wyłącznie laptopa czy netbooka. Nie ma w nich miejsca na akcesoria. Ponieważ są wąskie i dopasowane rozmiarem wkłada się je do większej torby podróżnej, plecaka czy nawet torby na laptopa. Są uzupełnieniem innego środka transportu i zabezpieczają urządzenia przy przenoszeniu lub przewożeniu. Jeśli często biegasz z laptopem po firmie sprawdzą się idealnie. Dla regularnie podróżujących transportem publicznym informatyków i programistów mamy wykonania Peli Case i Peli Storm.

Te walizki mają miejsce na przewiezienie myszki, zasilacza oraz dokumentów i przyborów biurowych. Są cięższe, większe i mają zintegrowany zamek szyfrowy. Dla fanów podróży lotniczych przygotowane zostały twarde walizki z kółkami Peli Air które pozwalają zabrać także nieco garderoby. Mieszczą się w wymiarach bagażu podręcznego większości linii lotniczych.

Dla fanów kółek ale nie podróżujących samolotami znajdzie się walizka na laptopa na kółkach. Zdarza się, że nie masz siły nosić laptopa na ramieniu przez cały dzień lub nie pozwala Ci na to zdrowie. Te walizki przystosowane są nawet do przewożenia większej ilości laptopów i bagażu. Z powodzeniem można ich użyć przy podróży służbowej pociągiem lub samochodem.

Dopełnieniem całości jest legendarna już dożywotnia gwarancja jakości Peli którą zna każdy profesjonalista na świecie.

Artykuł partnera.
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *