Home Newsy Element z iPhone’a 8 na krótkim filmie
Element z iPhone’a 8 na krótkim filmie
0

Element z iPhone’a 8 na krótkim filmie

0

Do sieci coraz częściej trafiają zdjęcia i krótkie filmy mające przedstawiać rzekomo autentyczne elementy konstrukcji należące do jubileuszowego iPhone’a jaki zostanie zaprezentowany światu we wrześniu tego roku. Część z takiej twórczości zapewne nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a upublicznianie jej ma na celu jedynie podsycanie atmosfery na krótko przed premierą urządzenia. 

Nie tak dawno azjatyckie serwisy technologiczne prezentowały na łamach swoich witryn internetowych zdjęcia ukazujące tylną część obudowy iPhone’a 8, czy stalową ramkę, która spoi ze sobą i wzmocni zarazem szklane panele przykrywające wnętrze urządzenia. Tym razem na krótkim materiale wideo zobaczyć można szkło ochronne wyświetlacza smartfona.

W górnej części zostało ono wyposażone w wycięcie, w którym prawdopodobnie znajdą się przednia kamera, głośnik oraz czujniki. Sugeruje to również część plotek jakie nieoficjalnie pojawiły się w sieci na przełomie ostatnich tygodni. Oczywiście nie ma pewności, czy Apple posunie się do takiego właśnie rozwiązania. Warto przypomnieć, iż część doniesień jest temu przeciwna i sugeruje dwa scenariusze. Jeden z nich skupia się na górnym pasku obudowy, na którym znajdą się te elementy, inny zaś sugeruje ich implementację w wyświetlacz iPhone’a 8.

Warto zauważyć, iż zaprezentowany na filmie panel posiada również bardzo cienkie ramki boczne, co potwierdza treść licznych plotek.

Źródło: Onetech

 

Element z iPhone’a 8 na krótkim filmie

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)