Długość ma znaczenie ? recenzja CulCharge ? najkrótszego przewodu Lightening dla urządzeń Apple z możliwością przypięcia go do kluczy jako brelok.

Długość ma znaczenie ? recenzja CulCharge ? najkrótszego przewodu Lightening dla urządzeń Apple z możliwością przypięcia go do kluczy jako brelok.

0

Recenzja CulCharge - najkrótszego kabla Lightening w AppleMobile.pl 1

 

Ile razy będąc u znajomych, którzy gardzą produktami z logo nadgryzionego jabłka, chciałeś doładować swojego iPhone’a lub zgrać zrobione zdjęcia, ale nikt nie miał przy sobie odpowiedniego kabla? Zapewne każdy właściciel sprzętu Apple miał w swoim życiu taką sytuację. Dzięki brelokowi CulCharge już nigdy nie będziesz miał takiego problemu.

Recenzja CulCharge - najkrótszego kabla Lightening w AppleMobile.pl 6

CulCharge to najkrótszy przewód Lightening na świecie. Składa się z 1.5 cm przewodu oraz wtyczek USB i Lightening. Dzięki niemu możesz mieć kabel do naładowania telefonu lub zgrania zdjęć zawsze przy sobie.

Recenzja CulCharge - najkrótszego kabla Lightening w AppleMobile.pl 2

Kabelek wydaje się być bardzo solidny, więc nawet jeżeli przypniemy go do kluczy, które często przechodzą gehennę w naszych torbach czy kieszeniach, możesz być przekonany, że CulCharge zniesie wszystko.

Recenzja CulCharge - najkrótszego kabla Lightening w AppleMobile.pl 7

Płaski wtyczki praz niewielkie rozmiary gadżetu sprawiają, że faktycznie możemy z powodzeniem nosić go przy kluczach. Ułatwia to dołączony do zestawu brelok, który umożliwi jego przypięcie.

Recenzja CulCharge - najkrótszego kabla Lightening w AppleMobile.pl 4

Kabel posiada certyfikat Apple MFI, dzięki czemu mamy pewność, że będzie poprawnie współpracował ze wszystkimi urządzeniami Apple z tym gniazdem. Sprawdziłem czy to aby nie tylko przechwałki producenta.

Recenzja CulCharge - najkrótszego kabla Lightening w AppleMobile.pl 8

Urządzenie podłączone do klawiatury Apple i telefonu pracuje bez zarzutu, telefon zaczął się ładować i synchronizować. To tylko potwierdza, że CulCharge to coś więcej niż tylko brelok.

Recenzja CulCharge - najkrótszego kabla Lightening w AppleMobile.pl 5

Minusy tego gadżetu? Bardzo szeroka obudowa wtyku Lightening, które uniemożliwia podłączenie wtyczki telefonu zabezpieczonego większością dostępnych na rynku etui. Bez problemu uda nam się go wpiąć tylko do etui, który nie posiada krawędzi podstawy telefonu.

Recenzja CulCharge - najkrótszego kabla Lightening w AppleMobile.pl 2

Urządzenie działa, jest doskonałym prezentem dla bliskiej nam osoby, która lubi gadżety Apple i kosztuje podobnie jak tradycyjny kabel Lightening z certyfikatem.

kup ten produkt

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *