Apple drastycznie zmniejsza dostawy iPadów Mini w drugim kwartale 2012. Przygotowania do wypuszczenia modelu 2-giej generacji?
1

Apple drastycznie zmniejsza dostawy iPadów Mini w drugim kwartale 2012. Przygotowania do wypuszczenia modelu 2-giej generacji?

1

iPad MiniŹródła związane bezpośrednio z branżą twierdzą, że Apple przygotowuje się do znacznego zmniejszenia liczby dostaw i realizacji zamówień na iPady Mini w drugim kwartale bieżącego roku. Mówi się tutaj o liczbie oscylującej w okolicach 10-12 milionów 8-calowych tabletów, które trafią na rynek.

Informacje tą uznać można za jak najbardziej prawdziwą, potwierdzona została bowiem przez wielu podwykonawców, zajmujących się tworzeniem komponentów i części, które ostatecznie lądują pod obudową iPada Mini.

Czy oznacza to, że pomniejszony tablet od Apple zaczyna cieszyć się mniejszą popularnością? Nic bardziej mylnego. Sugeruje to natomiast, że firma spod znaku nadgryzionego jabłka zaczyna się przygotowywać do ekspansji na rynku drugiej generacji iPada Mini.

Liczba dostarczanych przez kolejne miesiące iPadów będzie systematycznie spadać, by ostatecznie być mniejszą o ponad 20% w porównaniu do kwartału ubiegłego. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli Apple, nowa generacja iPada Mini trafi na rynek zaraz na początku trzeciego kwartału. Czy okaże się ona tak dużym sukcesem jak wersja pierwsza?

Oceń post

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *