Aktualizacja poczty Gmail dla systemu iOS
0

Aktualizacja poczty Gmail dla systemu iOS

0

GmailWczoraj (w środę, 27 marca), Google wypuściło oficjalną aktualizację dla mobilnej aplikacji poczty Gmail dostępnej na platformie iOS. Jakich zmian możemy się spodziewać? Między innymi modyfikacji interfejsu, która przybliża wersję dedykowaną na iPhone?y i iPady do tej znanej nam z Anroida.

Użytkownik ma możliwość płynnego przechodzenia pomiędzy kolejnymi wiadomościami, po prostu poprzez przesuwanie ich w lewo lub prawo. Każda z nich oznaczana jest automatycznie jako przeczytana, kiedy tylko wyświetli się na ekranie.

Wersja oznaczona numerkiem 2.1 przynosi ze sobą również możliwość zarządzania i wykonywania akcji na kilku wiadomościach w tym samym czasie. Naciśnięcie na wiadomość w skrzynce odbiorczej uruchamia także opcje edytowania – daje to bezpośredni dostęp do możliwości archiwizacji, usunięcia lub przeniesienia do spamu poszczególnych maili.

Najnowsza wersja aplikacji Gmail dla iOS dostępna jest za darmo w AppStore. Waży 16,4MB i wymaga posiadania systemu od Apple w wersji 5.0 lub wyższej. Pełną listę zmian, które niesie z sobą Gmail 2.1 znaleźć możecie w poście na oficjalnym blogu aplikacji.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *