Aktualizacja aplikacji Gmail dla iOS ? ekosystem Google coraz spójniejszy!
0

Aktualizacja aplikacji Gmail dla iOS ? ekosystem Google coraz spójniejszy!

0

GmailWydana wczoraj aktualizacja klienta pocztowego Gmail dla systemu iOS może okazać się jedną z najważniejszych w przeciągu ostatnich miesięcy. Scala ona bowiem ze sobą mocno wszystkie pozostałe usługi oferowane Apple-maniakom przez Google, synchronizując ich poszczególne funkcjonalności!

Wersja Gmaila dla iOS oznaczona numerem 2.2.7182 zawiera w sobie serię ważnych poprawek i nowych opcji. Obecnie z pozycji klienta pocztowego, jesteśmy w stanie otworzyć Mapy, YouTube, czy też przeglądarkę Chrome oraz odtworzyć w nich linki zawarte w mailu (oczywiście jeżeli poszczególne aplikacje zainstalowane są w naszym urządzeniu).

Co prawda iOS narzuca pewne ograniczenia, które powodują, że developerzy zewnętrzni nie mają możliwości tworzenia aplikacji, które wyparły by preinstalowane na smartfonach i tabletach Apple oprogramowanie (Chroma nie można ustawić na przykład jako domyślnego web-browsera). Nie przeszkadza to jednak wyszukiwarkowemu gigantowi w tworzeniu funkcjonalnych i naprawdę świetnie prezentujących się appek, które już praktycznie dorównały tym Androidowym.

Aplikację Gmail dla iOS można pobrać za darmo z AppStore. Całość waży 12,1MB, a przed instalacją warto upewnić się, że posiadamy system w wersji 5.0 lub nowszej.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *