Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #54 Aplikacja tygodnia – Overlap. Zgrajcie się czasowo!
#54 Aplikacja tygodnia – Overlap. Zgrajcie się czasowo!

#54 Aplikacja tygodnia – Overlap. Zgrajcie się czasowo!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku programu pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Oto Overlap, czyli sposób na porozumienie z osobami przebywającymi poza naszą strefą czasową. Zapraszam do lektury!

Overlap by Moleskine Studio – zgrajcie się czasowo, i to dosłownie!

Cóż, nie chcę Was okłamywać – dzisiejsza aplikacja to totalny niezbędnik dla osób, które na co dzień porozumiewają się z tymi, którzy przebywają w innych strefach czasowych. To idealne rozwiązanie, gdyż często trudno nam się dobrze zgrać, szczególnie gdy ktoś bliski przebywa naprawdę daleko, na przykład w Tokyo, jak ukazałem to na screenach poniżej. Możecie dzięki temu dowiedzieć się, kiedy możecie (na przykład) rozmawiać, aby nie zaburzać swojego normalnego cyklu dnia. Nikt nie chce przecież budzić kogoś w środku nocy, czyż nie? Zaciekawiłem Was wystarczająco? Mam nadzieję! Czytajcie dalej.

Zerknijcie na zrzuty ekranu, aby dowiedzieć się nieco więcej na temat interfejsu tej apki. Co fajne, jest ona dostępna całkowicie za darmo w App Store i oferuje naprawdę przydatne funkcje. Główne z nich to: możliwość dostosowania godzin, w których jesteśmy dyspozycyjni do kontaktu z drugą osobą, przesuwanie daty tak, aby wszystko doskonale zaplanować. Co dalej?

Warto też dodać sobie informacje o konkretnych strefach czasowych, które znajdują się na ekranie głównym. Dlaczego? Dzięki temu możecie dopisać, co chcecie dzięki temu porozumieniu osiągnąć – na przykład rozmowę z mężem, który jest w delegacji lub dzieckiem, które wyjechało na egzotyczne wakacje. Zbliżające się terminy zostaną oznaczone mocnym kolorem, a co fajne – apkę zsynchronizujecie też z kalendarzem, co pozwoli Wam na lepsze gospodarowanie czasem, jeżeli wszystko w tej aplikacji zapisujecie.

To już wszystko co dla Was dzisiaj przygotowałem. Mam nadzieję, że zainteresowałem Was do instalacji tego oto programu. Tak jak wspomniałem wyżej – znajdziecie ją za darmo w App Store wyszukując frazę „Overlap by Moleskine Studio”. Trzymajcie się ciepło. Czekam na Wasze komentarze na jego temat, a jeżeli macie dużo wolnego czasu to zapraszam Was na pozostałe odcinki z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Pa!

#54 Aplikacja tygodnia – Overlap. Zgrajcie się czasowo!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/