Home Recenzje Aplikacje #22 Aplikacja tygodnia – Wild Journey, wycisz umysł
#22 Aplikacja tygodnia – Wild Journey, wycisz umysł
0

#22 Aplikacja tygodnia – Wild Journey, wycisz umysł

0

Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu. Niestety, ale codzienny stres nie wpływa pozytywnie na zdrowie. Czas temu zaradzić – oto aplikacja tygodnia, która pozwoli Wam wyciszyć umysł. Zapraszam!

Wild Journey, wycisz umysł

Aplikacja tego tygodnia to prawdziwe złoto. Naprawdę! Jeżeli macie problemy ze snem, chcecie się zrelaksować lub uzyskać pomoc przy wyciszeniu ducha, nie będziecie zawiedzeni. Do dyspozycji mamy wiele trybów, scen – wszystko po to, abyście uzyskali jak najlepsze efekty. Nie bez powodu bowiem znajdziecie liczbę dni przy każdym z programów – tyle trwa każdy z nich, aby uzyskać konkretny efekt. Możesz nauczyć się lepiej spać, wprowadzić w dobry nastrój już na początku dnia i wiele więcej. Dla każdego coś dobrego. To jednak nie wszystko!

Warto korzystać z opcji zatytułowanej „doświadczenia” – może być to pobudka wraz z słońcem przez ponad tydzień, z czego każdego dnia będziemy medytować z pomocą lektora. Mówi po angielsku, a do dyspozycji mamy przyjemny głos zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Pojawiają się oni w każdym możliwym zestawie – ćwiczenia z oddychania i wyciszenia umysłu to najlepsze, co możecie z aplikacją zrobić. Jak jednak opisałem to wyżej, pozostali mogą wykorzystać ją jako element rutyny nocnej.

Ustawicie też konkretny czas pracy programu. Może działać godzinę, 5 minut lub po prostu tyle, ile potrzebujecie. Dodatkowo, bez problemu włączycie przypomnienia – medytacja da dobre rezultaty, jeżeli będzie regularna. Ustawicie ich czas pojawiania się, aby codzienne problemy nie sprawiły, że o niej zapomnicie. Uważam, że warto! Czytajcie dalej.

Dla chętnych dodatkowych wrażeń, twórcy przygotowali subskrypcję za 30 złotych miesięcznie. Uzyskujecie dzięki temu dostęp do wielu nowych ścieżek dźwiękowych. Jak jednak zawsze powtarzam – nie jest to wymagane. Polecam to tylko tym, którzy dobrze zaprzyjaźnili się z aplikacją i będą korzystać z niej bardzo dużo. W pozostałych przypadkach radziłbym zadowolić się wersją bezpłatną. Apka jest dostępna w AppStore – znalazła się nawet wśród wyróżnionych przez Apple. To chyba coś oznacza, czyż nie?

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji Wild Journey. Do zobaczenia już za tydzień!

#22 Aplikacja tygodnia – Wild Journey, wycisz umysł

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/