#29 Wtyczka tygodnia – Peekable, czyli 3D-Touch dla starszych iUrządzeń!

#29 Wtyczka tygodnia – Peekable, czyli 3D-Touch dla starszych iUrządzeń!

0

Witam Was w kolejnym odcinku z serii „wtyczka tygodnia”. Jeżeli jesteście ciekawi, co tym razem przygotowałem na Wasze urządzenia z Jailbreakiem – czytajcie dalej. Szykuje się niezła sztuka!

Peekable, 3D-Touch dla każdego!

Peekable, 3D-Touch dla każdego!

Funkcja, która została dodana wraz z premierą iPhone 6s jest z pewnością jedną z ulubionych wszystkich użytkowników iUrządzeń. Jest bardzo przydatna – znacznie ułatwia pracę na sprzęcie, przyspiesza ją i sprawia ogromną satysfakcję. Przydaje się najbardziej na ekranie głównym, ponieważ po mocniejszym przytrzymaniu ikonki ukaże się nam menu – jeżeli nie posiadacie sprzętu z tą funkcją, to spieszę z wyjaśnieniami, czym to konkretnie jest. Dzięki niemu mamy dostęp do najważniejszych funkcji aplikacji. W przypadku aparatu może być to „nagraj zwolnione tempo”, notatek – „nowa lista kontrolna”, Twittera – „nowy Tweet” i tak dalej. To wszystko tworzą twórcy swoich dzieł, więc niektóre nie posiadają bardzo rozbudowanego menu. A szkoda.

Peekable, 3D-Touch na iOS

Okej, wiem – rozgadałem się. Zbyt bardzo. Peekable to jednak świetna wtyczka, bo pozwoli Wam na skorzystanie z 3D-Touch na starszych iUrządzeniach. Może być to iPad, iPhone 5 i tak dalej. Przykłady można mnożyć, w skrócie – jedynym wymogiem jest posiadanie systemu od iOS 9 do 12. Tyle. Tweak nie tworzy skrótu na ekranie głównym, jednak mamy do niego dostęp w ustawieniach. Swoją drogą, jeżeli nie wiecie jak stworzyć taką zakładkę, która widoczna jest na zrzutach ekranu – podzielę się z Wami autorskim poradnikiem sprzed kilku tygodni – klik! Tam do dyspozycji mamy tylko główną opcję – ustalenia siły, przy której 3D-Touch zadziała. Możemy to zmienić w przypadku każdej aplikacji, która jest na naszym telefonie. Fajnie!

Peekable, 3D-Touch na iOS

To na tyle w tym odcinku. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji wtyczki Peekable na Waszym iSprzęcie z Jailbreakiem. Do zobaczenia wkrótce!

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *