Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #45 Wtyczka tygodnia – Springtomize 5, czyli folder w folderze, nowy podgląd aplikacji i wiele więcej!
#45 Wtyczka tygodnia – Springtomize 5, czyli folder w folderze, nowy podgląd aplikacji i wiele więcej!

#45 Wtyczka tygodnia – Springtomize 5, czyli folder w folderze, nowy podgląd aplikacji i wiele więcej!

0

Oto bomba, która zaraz wybuchnie. Tak nabuzowanej wtyczki nie widziałem już od dawna. Oferuje bardzo dużo, więc nie przedłużając… Zapraszam Was na kolejny odcinek „wtyczki tygodnia”. Przygotujcie coś do jedzonka, bo startujemy!

Springtomize 5 – folder w folderze, nowy podgląd aplikacji i wiele więcej!

Trudno było wybrać mi tytuł tego artykułu. Dlaczego? Jak się pewnie domyślacie ze wstępu, jest ona bardzo, bardzo obszerna. To dosyć spore wyzwanie, aby napisać o danej wtyczce wszystko. Postanowiłem więc, że wybiorę kilka z najważniejszych i moim zdaniem najlepszych jej funkcji, aby powiedzieć coś nieco bardziej sensownego. Cóż, a nie ukrywam, że dawno nie spotkałem się z czymś podobnym do folderu… W folderze. Takich dziwnych, a może po prostu niecodziennych opcji jest tutaj cała masa. Znajdziemy jednak też te bardzo przydatne, które dostępne są również w innych tweakach twórców w Cydii. Zerknijcie na stronę wtyczki w sklepie, a także na jej ustawienia. Uprzedzam, że jest na co popatrzeć.

Robi wrażenie, czyż nie? Nowy podgląd aplikacji? Żaden problem. Podobny jest do tego z iPada, a to mnie bardzo, bardzo cieszy. Dlaczego? Nie wiem jak Wy, ale ja kocham mieć podgląd na całą moją pracę. Wyłączanie aplikacji jednej po drugiej ze względu na ich duży rozmiar w menu jest męczące, szczególnie dla tych, co korzystają z większych modeli i z kilku programów w tym samym czasie. No cóż… Oto koniec Waszych problemów! Pozostało Wam tylko mi dziękować, a także twórcy tego cuda. Pamiętajcie, że możecie przelać mu nieco dolarów za pomocą wtyczki, a także zaobserwować jego media społecznościowe. To zawsze coś.

Wyłączycie dźwięk po podłączeniu ładowarki, a także ruchome ikonki czy efekt paralaksy. Włączycie szybkie uruchamianie folderu, zmienicie też tekst podczas ładowania telefonu. Cud, miód i orzeszki. Czyż nie jest to świetne? Moim zdaniem musicie zainstalować tę wtyczkę na Waszych iUrządzeniach, aby przekonać się samemu. Kto wie, może Wam się spodoba?

Dziękuję za uwagę. Zapraszam Was do lektury pozostałych artykułów dla miłośników tematyki Jailbreak, a także mojej drugiej, podobnej serii, jaką jest „aplikacja tygodnia”. Do zobaczenia wkrótce!

#45 Wtyczka tygodnia – Springtomize 5, czyli folder w folderze, nowy podgląd aplikacji i wiele więcej!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/