Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #40 Wtyczka tygodnia – MusicQueueBeGone, TruthfulDisable
#40 Wtyczka tygodnia – MusicQueueBeGone, TruthfulDisable

#40 Wtyczka tygodnia – MusicQueueBeGone, TruthfulDisable

0

Witam Was w kolejnym odcinku „wtyczki tygodnia”. Nie macie jeszcze dość maratonu tweaków? Wow! W takim razie zapraszam do lektury. Dzisiaj na tapecie dwie wtyczki – są one małe, ale jare. Mogą naprawdę ułatwić Wam życie, więc warto się o nich nieco dowiedzieć. Życzę miłych wrażeń i… Nie przedłużając, startujemy!

MusicQueueBeGone – precz z kolejką!

Ktokolwiek korzysta z Apple Music, po samym tytule zrozumie ten ból. Czasami ustawimy sobie długą kolejkę z ulubionymi utworami, ale nagle… Boże, naszym oczom ukazuje się ten jeden kawałek, którego tak bardzo nam brakowało. Nie mogę czekać, trzeba to zrobić TERAZ. Chcemy to uczynić, a nagle… Boop, aplikacja zadaje znowu to samo pytanie. „Czy chcesz wymazać kolejkę?” – tak, chcę. I robię to codziennie od kilku miesięcy, więc tekst ten jest po prostu irytujący 🙄 Jeżeli macie Jailbreaka, możecie odetchnąć. Oto wtyczka, która sprawi, że będziecie spać spokojniej! Zresztą… Rzućcie okiem na zrzuty ekranu. One wyjaśniają wszystko!

TruthfulBTDisable, TruthfulWifiDisable – napraw błąd twórcy!

Kolejne wtyczki (od tego samego wydawcy) pozwolą Wam załatać dwie najgorsze rzeczy, które kiedykolwiek (moim zdaniem) zostały wprowadzone do systemu iOS. Mówię tutaj o trybie czuwania Wi-Fi i Bluetooth. Już kiedyś opisywałem podobną wtyczkę, która obie te rzeczy łączyła – nie została jednak nadal przeniesiona na wersję iOS 13. Jeżeli nie chcecie czekać, a w sumie nie ma na co i po co, bo… Ich działanie jest takie same. Instalujcie je od razu z Cydii! Są to obecnie jedne z najbardziej popularnych tam tweaków. Nic zresztą dziwnego.

Wszystko działa niezwykle szybko, nie zawiesza się i nie obciąża systemu. To wtyczki, które cieszą i po prostu dobrze działają. Czego chcieć więcej? Każdy z trzech opisanych dzisiaj przeze mnie tweaków jest dostępny w sklepie Cydia, oczywiście za darmo. Widzimy się już niedługo, dziękuje za uwagę i trzymajcie się ciepło! Pa pa!

#40 Wtyczka tygodnia – MusicQueueBeGone, TruthfulDisable

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/