Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #39 Wtyczka tygodnia – BrightCam, ColorScroll
#39 Wtyczka tygodnia – BrightCam, ColorScroll

#39 Wtyczka tygodnia – BrightCam, ColorScroll

0

Witam Was w drugim odcinku maratonu serii pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Dzisiaj postanowiłem pokazać Wam dwie wtyczki, gdyż są one dosyć małe i nie wpływają znacząco na działanie systemu. Zapraszam i życzę miłej lektury!

BrightCam – kamera jasna jak słońce!

Przyznać się – irytuje Was, a w szczególności tych, co korzystają cały czas z telefonu w najciemniejszej konfiguracji, aplikacja aparatu. Wiadomym jest, że do zrobienia dobrego zdjęcia potrzebne są warunki – nie tylko te na zewnątrz, ale także bezpośrednio związane z urządzeniem. Sposobem na dobre zdjęcie może być więc też jasność telefonu. Z BrightCam, aplikacja aparatu zawsze będzie włączać się w najjaśniejszej opcji. Fajnie! Po wyłączeniu ustawienia powrócą do tych ostatnio wybranych. To mi się podoba.

ColorScroll – scrolluj w kolorze!

Ten tweak zdecydowanie dotyczy kategorii „inne”. Dlaczego? Moim zdaniem jest po prostu mało zauważalny, jednak znam osoby, które kochają swobodę w systemie i dałyby się pokroić za zmianę każdego elementu na ekranie blokady i nie tylko. Teraz jednak opowiem Wam trochę o ColorScroll, czyli niczym innym niż… Kolorowym scrollu, wow – czy ktoś się spodziewał? Mniejsza z tym, cieszy mnie jednak ogromne pole do manewru w tej wtyczce, bo do dyspozycji mamy nieograniczoną liczbę kolorów. Nie jest to jeden, dwa czy trzy, jak to bywa z niektórymi wtyczkami.

Możemy wpisać kod ulubionej barwy lub po prostu wybrać ją z ogromnej palety. Wybór należy do Was! Tak naprawdę robi to fajny efekt, jednak spójny będzie z pozostałymi funkcjami iOS tylko wtedy, jeżeli je również zmieniliście za pomocą wtyczek. Jeżeli szukaliście tak prostych i małych tweaków, które cieszą – nie ma za co! Podziękowania przyjmuję w postaci przelewów 😎

Dziękuję Wam za uwagę i zapraszam do przeczytania pozostałych artykułów z serii takich jak „aplikacja tygodnia” czy „wtyczka tygodnia”. Widzimy się… Za chwilkę! Do zobaczenia uważni czytelnicy!

#39 Wtyczka tygodnia – BrightCam, ColorScroll

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/