Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #38 Wtyczka tygodnia – BeGreen13, bateria według Twojego uznania!
#38 Wtyczka tygodnia – BeGreen13, bateria według Twojego uznania!

#38 Wtyczka tygodnia – BeGreen13, bateria według Twojego uznania!

0

Witam Was w kolejnym, już trzydziestym ósmym odcinku z serii pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Cóż, ze względu na przerwę w dostarczaniu materiałów, postanowiłem zrobić mały maraton – oto jego cześć pierwsza, a dzisiaj na tapecie… BeGreen13, czyli bateria według Twojego uznania! Jeżeli jesteście ciekawi co znalazłem dla Was ze sklepu Cydia, zapraszam!

BeGreen13 – bateria według Twojego uznania

Wtyczka ta jest stosunkowo świeża w sklepie Cydia. Jest to jej wersja na urządzenia z trzynastą odmianą oprogramowania iOS. Pozwala nam na zabawę ikoną przeznaczoną do ukazywania stanu baterii. Możecie w to miejsce wstawić wiele więcej, niż Wam się wydaje. Choć uważam, że BeGreen nie jest pozycją obowiązkową dla każdego użytkownika, a jej nazwa może być mylna, to warto mieć ją w swoim arsenale wtyczek. Dlaczego wspomniałem o tym, że może wprowadzać w błąd? Cóż, brzmi ona jak zachęcenie do ekologicznego stylu życia, a tym samym… Lepszego zarządzania mocą telefonu. Niestety, ale tego tutaj nie zrobimy.

Warto jednak szukać dalej. Wyżej mogliście zauważyć stronę tego tweaka w Cydii, a także jego menu główne i niektóre funkcje. Jest ich sporo, jednak są one tylko kosmetyczne. Jeżeli należycie więc do grupy osób, które niesamowicie zwracają uwagę na sprawy związane z motywem – to coś idealnego dla Was, zapewniam!

W miejsce, które normalnie ukazuje tylko cyfry wskazujące na to, ile baterii nam zostało, wstawicie coś innego – to główny atut tweaka. Może być to liczba napisana słownie lub po prostu w inny sposób, ale bez problemu wyświetlicie też ilość cykli, temperaturę, ustalicie znaczek informujący o trybie niskiego zużycia baterii i tak dalej. W skrócie – funkcji jest naprawdę dużo i trudno mi wszystkie opisać, bo zajęłoby mi to sporo czasu, a to tylko przecież wpływa na wygląd. Nie ukrywam, że nie każdy motyw jest dopracowany i po prostu potrzebny. Swoje wybrane ustawienia możecie zapisać w postaci profilu, co jest świetną opcją. Polecam!

Dziękuje Wam za uwagę i zachęcam do przeczytania innych materiałów spod szyldu „tygodnia”. W szczególności mówię tutaj o maratonie wtyczek oraz aplikacji. Widzimy się już za chwilkę, do zobaczenia i trzymajcie się ciepło! Pa!

#38 Wtyczka tygodnia – BeGreen13, bateria według Twojego uznania!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/