Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #30 Wtyczka tygodnia – AppTools, apki po Twojemu!
#30 Wtyczka tygodnia – AppTools, apki po Twojemu!

#30 Wtyczka tygodnia – AppTools, apki po Twojemu!

0

Witam Was, po krótkiej przerwie, w kolejnym odcinku z serii pod tytułem “wtyczka tygodnia”. Dzisiaj na tapecie – AppTools, czyli… Apki po Twojemu! Nie przedłużając, zaczynajmy!

AppTools, apki po Twojemu!

Niektóre ustawienia chcemy mieć dopasowane do konkretnych aplikacji. Nic w tym dziwnego, mnie też irytuje ciągłe przyciemnianie ekranu w pewnych aplikacjach ze względu na ich jaskrawy kolor, wyłączanie orientacji pionowej w YouTube i tak dalej… Na szczęście istnieje wtyczka, która rozwiązuje ten problem. Jest nią AppTools – zresztą, zobaczcie sami. Niżej przedstawiam Wam zrzut ekranu z Cydii i jej ustawienia.

Szybko jeszcze przypomnę, że wtyczka dostępna jest do pobrania za darmo – oczywiście ze sklepu Cydia. Na co pozwala? Jak widzicie, w ustawieniach znajduje się wiele ciekawych pozycji – między innymi, zmiana nazwy, ikonki, wyłączenie powiadomień i tak dalej. Co świetne – zrobić możemy to z pozycji ustawień, jak i po przytrzymaniu ikonki na ekranie głównym. To zobaczycie jednak niżej. Na co jeszcze pozwala ten tweak?

Możemy wyłączyć nakładkę, która ukazuje w czerwonym kółeczku ilość nieodczytanych powiadomień. Konkretną aplikację możemy zablokować też hasłem, wyłączyć dock i wiele więcej. W skrócie – szkoda, że wcześniej nie znałem nazwy tego cuda. Zdecydowanie jest warty instalacji na każdym urządzeniu z jailbreakiem!

Jeżeli chcecie się pobawić tymi funkcjami, na przykład zmianą ikonek czy nazw, ale boicie się, że nie wrócą do ustawień początkowych – spokojnie, wszystko zrobicie w zakładce wtyczki za pomocą jednego kliknięcia. I to jest świetne! To już jednak wszystko, co dla Was przygotowałem. Do zobaczenia w następnym odcinku z serii, już niedługo!

#30 Wtyczka tygodnia – AppTools, apki po Twojemu!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/