Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #23 Aplikacja tygodnia – YAZIO, czyli nowy, lepszy rok!
#23 Aplikacja tygodnia – YAZIO, czyli nowy, lepszy rok!

#23 Aplikacja tygodnia – YAZIO, czyli nowy, lepszy rok!

0

Witam Was, po krótkiej przerwie, w kolejnym odcinku “aplikacji tygodnia”. Przyznam się, że lubię korzystać z aplikacji zdrowotnych. Chciałbym podzielić się z Wami YAZIO, czyli sposobem na świetne rozpoczęcie roku. Zapraszam!

YAZIO – sposób na nowy, lepszy rok

“Nowy rok, nowa ja”. “Pójdę na siłkę”. Szkoda, że mija któryś rok z rzędu, a stoimy w miejscu. Myślę, że przy tak ogromnym i swobodnym dostępie do technologii, warto zrobić z niej użytek (pozytywny…). Mój pomysł jest darmowy i prosty. Z góry jednak poinformuję Was, że omawiana przeze mnie aplikacja dostępna jest też w wersji premium. Kosztuje to ponad 100 złotych rocznie, jednak jeżeli darmowa edycja Wam się spodoba – naprawdę warto! Dodaje wiele przydatnych funkcji, które umilą Wam korzystanie z apki. Nie o tym jednak przyszło mi dzisiaj mówić. Na zrzutach wyżej znajdziecie wygląd ekranu powitania, a niżej – głównego.

Apka spyta Was o główny cel, a także o wysyłanie wskazówek i powiadomień. Warto jej na to wszystko pozwolić, podobnie jak w przypadku połączenia jej ze zdrowiem Apple. Uważam, że to świetna opcja, aby wszystko mieć w jednym miejscu. Głównym założeniem programu jest monitorowanie swoich kalorii. Te świetnie są przedstawione w przypadku każdej z podstaw – są naprawdę dokładne.Poza tym, możecie sprawić sobie świetny posiłek dzięki gotowym przepisom. Bez problemu dodacie też skrót do siri, aby uzupełniać dzienne zapotrzebowanie wody.

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, aplikacja jest niezwykle przyjemna dla oka i dobrze wyszczególnia najważniejsze jej funkcje. Co fajne, po stworzeniu konta otrzymujemy możliwość prowadzenia dziennika, co może ukazywać nasz progres w zbijaniu wagi lub zdobyciu masy. Polecam! Wszystko to dostępne jest za darmo w AppStore. Do zobaczenia już niedługo!

#23 Aplikacja tygodnia – YAZIO, czyli nowy, lepszy rok!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/