Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #34 Wtyczka tygodnia – Liberty Lite, Jailbreak bez skazy!
#34 Wtyczka tygodnia – Liberty Lite, Jailbreak bez skazy!

#34 Wtyczka tygodnia – Liberty Lite, Jailbreak bez skazy!

0

Korzystajcie z przeróżnych wtyczek? Macie już dość stałego braku dostępu do niektórych aplikacji? Jeżeli tak, to zainteresujcie się dzisiejszym tweakiem ukazanym w tym artykule. Nie przedłużając… Zapraszam do lektury! Przygotujcie coś do picia.

Liberty Lite – Jailbreak bez skazy!

I choć brzmi to nieprawdopodobnie, bo byłoby to zbyt piękne – a jednak, tak jest! To prawda, stworzono tweak, który pozwala na korzystanie z aplikacji, które wykrywają i są odporne na Jailbreak. Dostępny jest on całkowicie za darmo w sklepie Cydia. Korzystanie z tej wtyczki to bułka z masłem. Po pierwsze, bez problemu pobierzecie ją z wyżej omówionej przeze mnie Cydii. Co dalej? Zapraszam niżej.

Następnie, wchodzimy w ustawienia. Po prostu, telefonu. Szukamy ikonki i nazwy naszego cuda, a następnie zaznaczamy te aplikacje, które mają być odporne na działanie Jailbreaka. W jakich sytuacjach z niego skorzystacie? Cóż, artykuł nie powstałby bowiem gdyby nie fakt, że twórcy apki McDonald’s postanowili zrobić ten krok. Podobnie jest ze Starbucks, a nawet Mario. Na pewno może się więc to wszystko przydać. I choć jest to małe, „nielegalne” oprogramowanie – hej, dziękujemy za nie twórcom!

My, użytkownicy Jailbreaka chcemy, aby nasze urządzenia działały lepiej. Nic więc w tym złego, nie musicie zabierać nam przyjemności z korzystania z świetnych apek. A Wy, co sądzicie o tej wtyczce? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej! Mam nadzieję, że widzimy się już niedługo. Do zobaczenia, narka!

#34 Wtyczka tygodnia – Liberty Lite, Jailbreak bez skazy!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/