Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #33 Wtyczka tygodnia – AppTweak13, precz z nudą!
#33 Wtyczka tygodnia – AppTweak13, precz z nudą!

#33 Wtyczka tygodnia – AppTweak13, precz z nudą!

0

Czy na Waszych ekranach głównych zawiało nudą? Jeżeli tak, to mam dla Was idealne rozwiązanie. Jakie? Przekonajcie się, czytajcie dalej! Przygotujcie coś ciepłego do picia i ruszamy.

AppTweak13 – precz z nudą!

Czujecie pewną nudę na Waszych ekranach głównych? Jeżeli tak, to mam dla Was ciekawe rozwiązanie. Ostatnio opisywałem, także w zestawieniu pod tytułem „wtyczka tygodnia”, tweak, który działa nieco podobnie. Różni się jednak pod kilkoma względami, co chciałbym ukazać w dzisiejszym odcinku. Są to zasadnicze zmiany, które mają wpływ na całokształt – szczególnie spodoba się to tym, którzy lubią… Grzebać w plikach. Najpierw jednak spójrzcie w dół – oto ustawienia wtyczki i jej oficjalna strona w sklepie – w Cydii.

Standardowo, jak to bywa już w tej serii, to cacko dostępne jest za darmo. Umożliwia to instalacje go na każdym urządzeniu z Jailbreakiem. Mogę go polecić ze względu na to, że oferuje zmianę nazwy dowolnej aplikacji. Macie możliwość więc podpisać je po prostu tak, jak chcecie. Po co? Aby urozmaicić ekran główny, aby je od siebie odróżnić lub po prostu wtedy, gdy nazwa programu nie przypadła Wam do gustu. W ten sposób zamienicie „Snapchat” na „Snap”, „Wallet” na „Kasa” i tak dalej. Ile pomysłów, tyle rozwiązań. Bajka! Czego chcieć więcej? Rzućcie okiem niżej, oto spoko przykłady.

Dla osób, które lubią szperać w danych –  spokojnie, Wy również znajdziecie coś dla siebie. Co? Możecie, na przykład, otworzyć apki w Filzie, która pozwala na przeszukiwanie plików. Dowiecie się dzięki temu wiele więcej o danych aplikacjach, jeżeli chcecie poszerzać swoją wiedzę w zakresie programowania i tak dalej. To jednak… Zbyt dużo na moje obecne możliwości. Jest to jednak coś innego, co może spodobać się społeczności. Fajnie! A Wy, co sądzicie o AppTweak w wersji na iOS 13? Dajcie znać w komentarzach. Do zobaczenia już niedługo! Pa!

#33 Wtyczka tygodnia – AppTweak13, precz z nudą!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/