Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #75 Aplikacja tygodnia – Smiling Mind. Motywacja i medytacja w jednym!
#75 Aplikacja tygodnia – Smiling Mind. Motywacja i medytacja w jednym!

#75 Aplikacja tygodnia – Smiling Mind. Motywacja i medytacja w jednym!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii „aplikacja tygodnia”. Dzisiaj przyjrzymy się programowi pod nazwą Smiling Mind. Moim zdaniem jest świetny, gdyż większość funkcji dostępnych jest całkowicie za darmo, a całość sprawia, że mogę poczuć się jakby była stworzona dla mnie i kontrolowała mój nastrój za każdym razem, gdy ją odpalę. O tym jednak zaraz. Zainteresowałem Was wystarczająco? W takim razie zapraszam Was do lektury siedemdziesiątego piątego odcinka, miłego czytania!

#75 Aplikacja tygodnia – Smiling Mind. Motywacja i medytacja w jednym!

Smiling Mind to dosłownie tłumaczony „uśmiechnięty umysł”. Taki jest bowiem cel – mamy sprawić, aby po prostu żyło nam się lepiej i abyśmy choć trochę przymknęli oko na otaczający nas stres i wszystko to, co słabo wpływa na naszą psychikę. Przyznam Wam szczerze, że choć nie mam tego typu problemów, naprawdę przyjemnie słucha mi się obu lektorów (w języku angielskim), którzy pozwalają Wam się zrelaksować i znaleźć chwilę na refleksję. Jeżeli już o tym wspomniałem – do dyspozycji jest głos kobiety i mężczyzny. Oba są świetne, więc nie powiem Wam, który bardziej wpisuje się w moje gusta. To jednak dobrze świadczy o samej apce, czyż nie?

Interfejs jest genialny i bardzo wpasowuje się w ogólny motyw iOS. Wygląda to bardzo fajnie, a jeszcze lepiej się z tego wszystkiego korzysta. Jeżeli mowa o programach – ich jest cała masa. System wybierze dla Was najlepsze pod względem dziennika uczuć, który musicie wypełnić, ale do dyspozycji macie: wyciszenie, medytacja, detox od mediów, długa medytacja, 10 minut dla Ciebie, związek, sport, zarządzanie stresem, nauka i wiele, wiele więcej. Powiem Wam jedno – wszystko to, co przytoczyłem, jest tylko w zakładce dla osób dorosłych. Programy są bowiem dostępne także dla dzieci, całych rodzin, klas, nastolatków, a nawet pracowników (w tym opieki medycznej)! Jedynym minusem całości jest to, że dostępnego nadal nie ma języka polskiego.

Warto w tle włączyć muzykę i zanurzyć się w świat Smiling Mind. Kto wie, może w końcu i Wasz zacznie się uśmiechać? Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i dziękuję za obecność. Trzymajcie się, pa!

#75 Aplikacja tygodnia – Smiling Mind. Motywacja i medytacja w jednym!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *