Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie płatnych gier o Hitmanie od SQUARE ENIX
Zestawienie płatnych gier o Hitmanie od SQUARE ENIX

Zestawienie płatnych gier o Hitmanie od SQUARE ENIX

0

Witajcie! Przed Wami zestawienie płatnych gier mobilnych o Hitmanie, zwanym też Agentem 47 od wydawcy SQUARE ENIX. Jeżeli jesteście ciekawi więcej, to zapraszam Was bardzo serdecznie do lektury. Zaczynajmy!

Hitman Sniper – 1,99 zł

Pierwszą grą tego zestawienia będzie Hitman Sniper. Pozwala ona graczowi na wczucie się w tytułowego snajpera, który musi likwidować cele z niezwykłą precyzją. Zły strzał może sprawić, że całe towarzystwo zacznie coś podejrzewać i będzie kierować się w niezwykle szybkim tempie do wyjścia, co bardzo utrudni zakończenie misji. Warto jednak interesować się także celami pobocznymi, gdyż znacznie wpływają one na licznik punktów. Przyznam Wam, że gra ta jest naprawdę przyjemna i potrafi wciągnąć. Pozwala ćwiczyć zręczność, która może przydać się w innych grach, a już tym bardziej w takich, gdzie strzelanie jest kluczem do zwycięstwa. Co jeszcze?

Broń można oczywiście ulepszać. Do dyspozycji mamy kilka umiejętności z czasem odnowienia, takich jak strzelanie przez ściany. Im dalej zajdziemy, tym lepsza nasza broń będzie i tym więcej zdolności Hitman będzie posiadać. Warto połączyć grę z Facebookiem lub zaprosić znajomych do gry, aby poczuć smak rywalizacji! To zdecydowanie fajna opcja na nudne wieczory. Jej cena bardzo zachęca do zakupu, bo to praktycznie tyle, co nic. Polecam!

Hitman GO – 23,99 zł

Ostatnią grą, o wiele zresztą droższą, ale też moim zdaniem lepszą, jest Hitman GO. To kolejna gra z serii GO, gdyż w asortymencie studio SQUARE ENIX ma także Lara Croft GO, która również podbiła serca graczy. Niestety, ze względu na dominujący model darmowych gier z mikrotransakcjami, nie będzie ona już kontynuowana. A szkoda, bo naprawdę miały one potencjał. To tytuły, które działają na zasadzie tur. Musimy wykonać kluczowe elementy misji, jednak warto też zainteresować się celami pobocznymi, takimi jak kradzież walizki lub zabójstwo dodatkowego celu. Możemy oczywiście czuć się jak u siebie, ale uwaga – wrogowie nie śpią, a ich trasy potrafią zdziwić najlepszego gracza.

Uwielbiam w tym wszystkim to, że naprawdę wygląda to jak gra planszowa. Ekrany ładowania pokazują nawet pudełka, a w nich zapakowane są następne etapy z mapami, a musicie mi uwierzyć, że jest ich sporo. Ta cena jest więc bardzo adekwatna i bardzo polecam Hitmana GO wszystkim fanom serii i tym, co nie potrafią przekonać się do gier mobilnych, a chcieliby spróbować zrozumieć ich fenomen. Pozdrawiam Was serdecznie, to bowiem już koniec artykułu. Liczmy, że SQUARE ENIX zdecyduje się jeszcze kiedyś wydać więcej gier dotyczących kultowej już postaci Agenta 47. Do zobaczenia już niedługo, pa!

Zestawienie płatnych gier o Hitmanie od SQUARE ENIX

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/