Zdjęcia do show „Planet of the Apps” dobiegły końca

Zdjęcia do show „Planet of the Apps” dobiegły końca

0

W ostatnim czasie częściej niż zazwyczaj donosi się o nowinkach związanych z usługą wideo, która ma być sygnowana logo Apple. Szacuje się, iż jeszcze do końca tego roku kalifornijska firma w ramach serwisu Apple Music udostępni materiały filmowe takie jak programy rozrywkowe, seriale oraz filmy. Część z tych dokumentów ma być wyprodukowana przez samo Apple. Jednym z takich tytułów będzie prawdopodobnie show „Planet of the Apps”.

Pierwsze pogłoski o produkcji programu pojawiły się w połowie zeszłego roku kiedy to Apple miało prowadzić casting i szukać programistów chętnych do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. „Planet of the Apps” jak wówczas sugerowano miał być dokumentem traktującym o procesie tworzenia oraz dystrybucji aplikacji w ekosystemie Apple. Z czasem jednak pojawiły się informacje, iż produkcji bliżej będzie do reality show, w którym uczestnicy oceniani będą przez jury pod kątem przygotowanych aplikacji, a finalista otrzyma wsparcie doświadczonego zaplecza deweloperów, wsparcie finansowe oraz promowany debiut stworzonego oprogramowania w App Store.

Jak informuje serwis MacRumors prace nad zdjęciami do „Planet of the Apps” właśnie dobiegły końca, choć nie jest znany jeszcze termin oraz miejsce emisji programu. O zwycięstwo w reality show ma walczyć grupa programistów podzielona na cztery obozy, z których każdy ma znajdować się pod opieką doświadczonych liderów. Wśród nich mają rzekomo znaleźć się takie osobistości jak Gary Vaynerchuk, Gwyneth Paltrow, Jessica Alba i will.i.am znany też jako William Adams. Za produkcję programu rozrywkowego odpowiedzialni są Ben Silverman, Howard Owens oraz wspomniany już William Adams.

Całość kręcona była w okolicach Hollywood w specjalnie przygotowanym do tego celu studio. Po zakończeniu prac zostało ono zburzone.

Źródło: MacRumors

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *