Kolejne plotki na temat iPhone’a 8

Kolejne plotki na temat iPhone’a 8

0

Tradycyjnie już przed premierą kolejnej generacji iPhone’a w sieci wrze od plotek i spekulacji dotyczących zarówno wyglądu jak i specyfikacji technicznej. Następcy modeli 7 oraz 7 Plus pojawią się zapewne dopiero we wrześniu tego roku. Do tego czasu wiele danych technicznych pozostanie tajemnicą, choć za sprawą nieoficjalnych doniesień wyłania się pomału obraz nadchodzących urządzeń.

Dotąd wiele plotek sugerowało, iż flagowy model iPhone’a oznaczony jako 8 lub X będzie wyposażony w ekran typu OLED o zaokrąglonych bokach i przekątnej 5,8 cala, choć tylko 5,1 lub 5,2 cala będzie powierzchnią roboczą. W tym roku zadebiutuje także technologia bezprzewodowego ładowania smartfona na odległość, która jak szacuje Ming Chi Kuo w swoim ostatnim raporcie udostępniona zostanie w każdym z trzech modeli jakie Apple wprowadzi do sprzedaży. Niestety nieco inny obraz niedalekiej przyszłości posiada japoński serwis Macotakara.

Redaktorzy portalu powołując się na sprawdzone źródła są pewni, że tylko jeden, najdroższy model jabłkowej słuchawki dostanie wsparcie ze strony technologii bezprzewodowego ładowania na odległość. Co więcej iPhone 8/X, bo o nim mowa, zostanie wyposażony w ekran OLED o przekątnej 5 cali oraz ceramiczną obudowę wzmocnioną aluminiowymi ramkami. Serwis Macotakara jest również zdania, iż technologia bezprzewodowego ładowania będzie opcją dodatkową, a więc w zestawie sprzedażowym nie znajdziemy dedykowanej ładowarki. Trzeba będzie ją zakupić oddzielnie. Apple ma pozbyć się również z pudelka przejściówki audio, która obecna jest dołączana jest do każdego z modeli iPhone’a 7 i 7 Plus.

Źródło: Macotakara

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *