Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Wacom prezentuje Bamboo Loop. Aplikacja dla iPhone i iPod touch
Wacom prezentuje Bamboo Loop. Aplikacja dla iPhone i iPod touch

Wacom prezentuje Bamboo Loop. Aplikacja dla iPhone i iPod touch

0

Bambo LoopWacom prezentuje dziś Bamboo Loop – nową aplikację na smartfony iPhone oraz urządzenia iPod Touch. Aplikacja łączy w sobie możliwość dzielenia się zdjęciami i przesyłania wiadomości w unikalny i zabawny sposób – cyfrowe zdjęcia stylizowane na prawdziwe foto-pocztówki mogą być przesłane do naszych przyjaciół, rodziny czy znajomych.

W przeciwieństwie do aplikacji, w których zdjęcie jest dodane do wiadomości tekstowej, Bamboo Loop stawia je w centrum komunikacji – może zostać ono spersonalizowane za pomocą wbudowanych narzędzi do edycji. Szkicowanie, bazgranie, dodawanie komentarzy do zdjęcia za pomocą palca bądź piórka Bamboo Stylus jest proste podobnie jak wysyłanie zdjęcia do naszych kontaktów, odbieranie ich czy dzielenie się nimi za pomocą mediów społecznościowych. Każdy może pokazać swoją kreatywność!

Bazowym zdjęciem w aplikacji jest zdjęcie otoczone białą, szerszą na dole ramką, idealną, by zostawić tam wiadomość osobistą. Możliwe jest także wybranie różnych motywów tła, kształtów pocztówek, wzorów, filtrów, kolorów i efektów, które umożliwią użytkownikom stworzenie nostalgicznej, artystycznej bądź zabawnej wiadomości. Część z opcji dostępna jest za darmo, inne są dostępne w ramach dodatkowych pakietów (dostępnych w Loop Style Gallery – w cenie 1,79 euro za cztery). Użytkownicy mogą szkicować lub dodawać komentarze do zdjęć w różnych kolorach oraz wykorzystywać gest przybliżania, który umożliwi rysowanie detali. Fotografowanie przedmiotów i przepuszczanie zdjęć przez aplikację Bamboo Loop może być teraz świetną zabawą!

Bamboo Loop to także prosty sposób, by pozostawać w kontakcie z tymi, którzy są dla nas ważni – użytkownicy mają możliwość komunikować się ze sobą za pomocą cyfrowych pocztówek, które mogą modyfikować przed odesłaniem. Aplikacja pozwala także na używanie emotikonów. Zdjęcie może być wysłane do wybranego kontaktu jak również możemy się nim dzielić z większą grupą znajomych za pośrednictwem Facebooka, Twittera bądź Instagramu. Bamboo Loop jest także kompatybilny z Tumblrem.

Informacje techniczne:

– Bamboo Loop działa na iOS 5 bądź wyższej wersji.
– Bamboo loop działa na modelach: 3GS, iPhone 4, iPhone 5, iPod Touch 4, iPod Touch 5.
– Aby korzystać z aplikacji, należy stworzyć konto Bamboo Loop.
– Stworzenie konta wymaga rejestracji i podania maila.
– Bamboo Loop współpracuje z piórkami Bamboo Stylus (np. Bamboo Stylus mini, które zostało wyposażone w końcówkę jack pozwalającą na przymocowanie go do iPhone’a)

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.